Wpis z mikrobloga

Od wczoraj jestem na obczyźnie dzisiaj poszedłem na siłke chciałem zrobić pierwszy dzień FBW i lipa. Nie ma stojaka do przysiadów. No to robiłem powerclean i po tym dopiero przysiad przedni ale z racji tego ze lapy mam sztywne to w cholere jest to nie wygodne i tez ciezary słabe. Czym to zastapić? Jest maszyna Smith (na niej robie klatke bo oczywiscie nie ma stacji do wyciskania klaty na wolnym ciężarze)

#mikrokoksy #silownia #fbw
  • 8
  • Odpowiedz
@Strzalka: Niczym tego nie zastąpisz :) Też w takich sytuacjach robię powerclean i przysiad przedni. Nic lepszego nie wymyśliłem. Tylko strasznie ciężko mi potem odstawić sztangę.
  • Odpowiedz
@neib1: mam tak samo. Wrzucam 50kg robie przysiady i pozniej nie wiem jak to polożyć bo nadgarstki sztywne na maksa takze ledwo siegam :D Jestem ciekaw czy rączki od Dipsów przyczepione do sciany wytrzymają tak z 100kg juz razem z sztangą. Od biedy moge robić cały czas 80kg bo tyle to udzwignac powinny na bank
  • Odpowiedz
@Strzalka: Rozumiem, że chcesz użyć rączek od dipsów jako stojaka? To w sumie zupełnie dobry pomysł. 100kg bez problemu powinny unieść. Tylko chyba trzeba uważać, żeby się sztanga nie przechylała przy zakładaniu ciężaru.

Hackprzysiadów w sumie nigdy nie robiłem, a to też dobre.
  • Odpowiedz