Wpis z mikrobloga

Cześć, chciałbym się z wami podzielić pewnym spostrzeżeniem. Od 17 lat jestem zwiazany internetem, 5 lat wp, potem zagraniczne ebaumsy, różne czany, aż na końcu spowrotem polskie funiaste, joemonster i teraz od kilku lat wykop.pl. Przez te wszystkie lata nie spotkałem NIKOGO, kto reprezentowałby jakikolwiek poziom wyższy od ameby.

Spotkałem za to ćwierćinteligentów, lewaków, narodowców, masę trolli, osób dających raka, kuców, ludzi którzy nie znają się na polityce i wielu innych kwestiach. Wszystkich cechowały przede wszystkim brak szacunku dla drugiego człowieka, ignorancja i jej maskowanie pseudointeligencją. Co warte odnotowania w swoich rozmowach skupiali się na obrzucaniu siebie inwektywami, wynosząc na piedestał takie argumenty jak "zamknij mordę", "zaorane hehe", "a lamusy dupa cicho", "ale piecze ciebie dupa". Jak myślicie, czy to ze w takich miejscach nie ma normalnych ludzi to przypadek?

#przemysleniazdupy #wykop #silaumyslu #neuropa #4konserwy #glupiewykopowezabawy #pasta
  • 13
Wszystkich cechowały przede wszystkim brak szacunku dla drugiego człowieka, ignorancja i jej maskowanie pseudointeligencją. Co warte odnotowania w swoich rozmowach skupiali się na obrzucaniu siebie inwektywami, wynosząc na piedestał takie argumenty jak "zamknij mordę", "zaorane hehe", "a lamusy dupa cicho", "ale piecze ciebie dupa".


@grzegorz-zielinski: Agresja i swawola jest spowodowana anonimowością w internecie i ogólnoprzyjętą akceptacją takich zachowań. Wyobraźmy sobie coś takiego na ulicy.

Nie byłbym tutaj jednak aż tak jednostronny