Wpis z mikrobloga

Biegi górskie to coś wspaniałego, tym bardziej jak się mieszka w tym miejscu ze zdjęcia :) Chociaż dopiero zaczynam. Nie ma porównania z bieganiem po asfalcie przedzierając się przez krakowski smog. Mirki a tak odbijając od tematu macie jakiś patent na super orzeźwiający napój ??? Własnej roboty najlepiej :) #gory #bieganie #biegigorskie #upaly #orzezwienie #pytanie
bred_one - Biegi górskie to coś wspaniałego, tym bardziej jak się mieszka w tym miejs...

źródło: comment_p5q5MpmmNC2Lq2S4UAy2nwA4e0mzyWvz.jpg

Pobierz
  • 11
@mafiozorek @bred_one: zamiast cukry proponuję miód. A jeśli pić chcesz podczas biegania to dosyp do tego 1/3 łyżeczki soli, powstanie w ten sposób napój izotoniczny, przy którym kupne izotoniki wymiękają.
@QBalu: No tak, gdzieś czytałem o takim izotoniku własnej roboty. Z pewnością będę brał ze sobą jak ruszę gdzieś dalej.

@popkast: Napewno nie takie jak na zdjęciu :P Buty trailowe, z pewnością jakieś Salomony. Nie jestem tak zagłębiony w ten temat bo jak pisałem jestem początkujący i narazie do krótszych tras bez surwiwalowego przełaju zwykłe do biegania wystarczą.