Wpis z mikrobloga

@mwitbrot: straszne masz problemy... Byłeś już z tym u specjalisty?

Wracając do samego zdjęcia to to nie są gacie z pieluchą...

Bawią mnie takie męskie strojnisie, co to na rower muszą założyć odpowiednio wyglądające "niepedalskie" gatki, bo się boją, że pohańbią swój "męski" image. Paznokcie też malujesz pod kolor stroju czy coś? Pielucha pewnie "nie fituje", więc niechęć jak najbardziej uzasadniona.
@mwitbrot: ta to masz jeszcze długa listę innych dyscyplin do których możesz się przyczepić... normalnie wszędzie pedalstwo...

Serio masz problem...

A jak już tak walczysz ze swoim prawdziwym "ja" to specjalnie dla takich krypto, którzy jeszcze nie zaakceptowali swojej orientacji produkują spodenki mtb. No ale skoro jak sam twierdzisz tyłek masz zahartowany, to nie namawiam.
Serio masz problem...


@gato: Fakturę podeślesz pocztą, czy na maila?

produkują spodenki mtb. No ale skoro jak sam twierdzisz tyłek masz zahartowany, to nie namawiam.


@gato: Nie zahartowaną, ale nie delikatną, co to siodełko odciski powoduje.

I wskaż dyscyplinę, w której ktoś sobie poduszkę w gacie wkłada!
I wskaż dyscyplinę, w której ktoś sobie poduszkę w gacie wkłada!


@mwitbrot: To się zdecyduj czy chodzi ci o obcisłe gatki a'la leginsy, których używają różnej maści pedalscy biegacze, pedalscy rowerzyści, pedalscy kulturyści, pedalscy pływacy oraz najgorsi z nich wszystkich pedalscy zapaśnicy (nie mówiąc o innych miłośnikach pedalstwa uprawiających sporty zimowe) czy o poduszkę w gaciach, która wcale nie musi być związana z obcisłymi rowerowymi spodenkami (patrz spodenki mtb). Już chyba
To się zdecyduj czy chodzi ci o obcisłe gatki a'la leginsy, których używają różnej maści


@gato: Widocznie za słabo podkreśliłem, że chodzi głównie o pieluchę, a szczególnie, gdy jest to w połączeniu z obcisłymi gaciami.

Pedalskie jest wypychanie sobie gaci watą, silikonem, kulkami higroskopijnymi, skarpetkami itp. (nie dotyczy tylko osób, które z jakiś powodów nie panują nad swoimi zaworami).

Wydawało się, że zamieszczone przeze mnie zdjęcie wystarczająco wskaże, z czego można
@gato: No właśnie...

Uwaga! Tłumaczę!

Nabijam się z pedalskiego wypychania gaci watą i tłumaczenia tego obcieraniem dupy, poprzez dodanie zdjęcia, na którym widać kobietę, która jedzie rowerem w... stringach. Rozumiesz? Na zasadzie przeciwieństwa!

Teraz jasne?