Wpis z mikrobloga

Format.. Błąd podczas formatu a po ponownym uruchomieniu błąd bootmgr.

Przy próbie zrobienia z USB recovery disc wyskakuje oto taki ekran.

Jakieś rady? Ściągam właśnie Windowsa i będę robił bootowalny USB z nim na pokładzie. Ale może da rade coś zrobić do tego czasu? Format C ni nie straszny grunt by reszta została.

#komputery #informatyka #pytaniedoekspertow #kiciochpyta
Pobierz M4h00n - Format.. Błąd podczas formatu a po ponownym uruchomieniu błąd bootmgr. 

Prz...
źródło: comment_aD94Yn5BsrzpHBtxCpGOer0bKB5wznjr.jpg
  • 32
@gemellus: @pikob: chce to zrobić ale nie mam możliwości by wejść w cmd. Odpala się bios później logo Toshiba i wywala błąd.

@Handy: to właśnie chce zrobić ale myślałem, że da się coś wcześniej już zrobić ;)

@zakowskijan72: a skąd mam mieć win jeśli z lapkiem dostałem tylko key :-) zawsze ściągam i używam swojego klucza :-) Chill
@pikob:

@throw_exception:

@Handy:

@gemellus:

@Persilsi:

No dobra... Stworzyłem bootowalny USB, włączam z nim i wciąż ten sam błąd co wcześniej. A gdy spróbowałem odpalić normalnie z dysku to już nie ma błędu o bootmgr ale na sekundę pokazuje się chyba boot fail, pozniej coś czego nawet nie widzę tak krótko i na końcu dość długo ekran ze zdjęcia poniżej, gdy nic nie robie wyskakuje konsola do wyboru
Pobierz M4h00n - @pikob: 

@throw_exception: 

@Handy: 

@gemellus: 

@Persilsi: 

No dobra.....
źródło: comment_XdVtj2qKMUe1TxuEX5n2bObqibihh9FP.jpg
@M4h00n: No to jak się nie da pod windowsem naprawic MBR to wsadź jakąś płytkę z linuchem (na przykład ubuntu) i spróbuj sformatować partycję jak się to robi podałem wyżej, jak nie to zgraj zobie dane i sformatuj cały dysk, na przykład MHDD
@Handy: sformatowałem C poprzez gparted i.. ciągle ten sam błąd jak na samej górze. Co ciekawe Format C trwał dosłownie ułamek sekundy =/ dłużej mi się formatuje pendrive 1gb. Próbuje zrobić format poprzez konsolę w Linuxie ale nie ogarniam tego wpisuję "fdisk -l" i nic się nie dziej...
@M4h00n: musisz wpisać sudo fdisk -l

Komenda 'sudo' nadaje prawa administratora i najlepiej stosować je przed każdą komendą.

Możesz się pobawić w trybie graficznym jak masz ubuntu na samej górze jest taka ikonka klikasz w nią i wpisujesz 'disk' i tam już ogarniesz ;p