Wpis z mikrobloga

Można na stokach wypożyczać oprócz deski i butów jakieś kaski albo gogle? To jednorazowy wypad więc sprzętu nie kupuję bo może mi się nie spodobać. Chociaż gogle nie są drogie i mógłbym sobie jeszcze sprawić ale pewnie wypożyczają lepsze niż takie za 50 zł z marketu. Ochraniacze potrzebne czy olać? To pewnie trzeba samemu kupić.

#snowboard
  • 11
@maqs7: olej wypożyczanie u siebie w mieście, trzeba tylko taszczyć ze sobą, a w cale taniej nie jest, bo przy stokach jest miliard wypożyczalni i biją się o klienta ceną i jakością sprzętu.
@maqs7: karnet na dzień ok 60-70 zł, musiałbyś zobaczyć konkretnie na stronie Twojego ośrodka, gogle+kask 10zł +deska 20-30 zł, tak więc w 120 się zmieścisz, ale mówię, sporo zależy konkretnie od ośrodka bo ceny karnetu się wahają od 30 do 120 zł w zależności od ilości wyciągów kilometrów tras, jakości itp itd
@maqs7: a co do ochraniaczy to polecam rękawiczki z usztywnieniem nadgarstków - taki plastik się wkłada od zewnętrznej strony dłoni do rękawiczki, odciąża stawy, wiadomo całkowicie nie eliminuje bólu, ale pomaga.
@maqs7: jak na jednym konkretnym stoku to na pewno wyjdzie taniej niż 60-70 zł bo to ceny na takie średniej wielkości obiekty, np 4-5 tras zjazdowych, przykładowo Ci powiem, że ja płaciłem ostatnio 150 euro za skipass na 6 dni na największe ośrodki jakie się dało czyli miliard tras miliard kilometrów itp, jeżdżąc 8godzin dziennie dało żeby każdą trasą przejechać trzeba było max na jednej 3 razy zjechać, a ze znajomymi