Wpis z mikrobloga

aktualnie moje włosy wyglądają mniej więcej tak, tylko, że mam większy burdel, ale długość jest chyba taka sama, no i planuję je jeszcze nieco zapuścić. Wydaje mi się, że dałoby to dosyć ciekawy efekt, tym bardziej, że im są dłuższe tym ciekawiej się kręcą. I mam takie pytanie do tych co włosy mają :D jakoś czymś je modelujecie? żel, guma, lakier o.O

Swoje traktuję dosyć obficie właśnie gumą, tak, żeby włosy na górze wyglądały podobnie do tych.

tylko tak się zastanawiam czy to nie jest zbyt pedalskie i kretyńskie żeby facet układał włosy na lakierze. Ale jeśli zapuszczę to będę musiał jakoś sobie z nimi radzić :/

#firstworldproblems #wlosy #fryzury
  • 13
@simsoniak: żel to wioska. Guma u mnie nie zostawia żadnych śladów, poza tym, że włosy się trzymają tak jak chcę.. z tym tapirowaniem to zdecydowanie przesada :D chciałbym żeby układały mi się w miarę naturalnie, jakaś dłuższa grzywka na czole.. jeden gość na wykopparty miał takie jakie ja chciałem (gdzieś na jakimś zdjęciu go widziałem)

A co do tego:

Nie do tych włosy, tylko do tych włosów.


eee, to kompletnie nie
@wrednota: nieee. raczej wolałbym żeby efektem mojego zapuszczania było coś takiego. Tylko mam świadomość tego, że kiedy sobie rano wstanę moje włosy będą nieco zbuntowane i rozwalone na wszystkie strony świata i szukam czegoś czym mógłbym uspokoić ich bunt. Takie metaforyczne wyjaśnienie ;D