Wpis z mikrobloga

Dobra mirasy! Bo się tak zbieramy i zbieramy, a d--y przed komputerami rosną! Czas pomyśleć o ubraniu kościołowych butów i wypiciu piwa, gdzieś na mieście bądź w plenerze.

Na tą chwilę wybierzmy wstępny termin spotkania się na browarku, pod spodem macie Straw Polla do głosowania:

http://strawpoll.me/1828865

Zapewne będzie wybrany piąteczek z tych przedziałów, bo sporo ludzi to #pracbaza, o 22:00 do łóżka i o nocnej zmianie nawet nie słyszeli ; )

Do rozważenia później będzie grill/ognisko w plenerze, picie na mieście lub jakaś ambitniejsza aktywność ruchowa.

Spamuje spamlistą, nie ma, że boli. Możecie czarnolistować, najwyżej będę wołał z multi ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#rzeszow #wykopiworzeszow #krosno
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wrednota: No tak, wiem. Okna się same nie umyją, kurze nie pościerają, Moda na sukces nie poogląda. W soboty nie ma egzaminów, można w piątek wyjść na miasto!
  • Odpowiedz
@Solitary_Man: Dorzuciłem tag, nie wiem czy teraz ludzi zawoła. Przy kolejnym wpisie będę ich męczył.

btw:

CO TE URZETY TO JA NAWET NIE WIEM! HURR DURR SESJA. HURR DURR PILNI TAK BARDZO SIEDZIMY NAD KSIĄŻKAMI 24/7, ALE NA MIKRO ODPISUJEMY W 5 MINUT! : D

  • Odpowiedz
@wrednota:

@fifithebest: Egzamin jutro, a p--o za tydzień. Może z logiki miałem tylko 4.0, ale wydaje mi się, że te terminy z sobą nie kolidują ; D Opijemy razem Wasze sukcesy na płaszczyźnie naukowej!

@basssiok: Mnie na p--o pod grzybem nie trzeba zapraszać, wystarczy zapukać do Ikar 204.
  • Odpowiedz
@Sarpens: zaliczenie w pon, egzamin odpowiednio we wtorek, środę, piątek; sob-nd praca. także 13 w ciągu dnia mam zamiar SPAĆ! i o--------ć się, bo patrzy się na mnie od kilku dni płyta z Watch Dogs. ale jeszcze się zastanowię :P
  • Odpowiedz