Wpis z mikrobloga

#mirkowybory #mirkosejm #omr #neuropa #rom #iwszyscyinni

Drogie mirki, szanowne mirkowe. Ludu #mirko !

Nadszedł czas decyzji. Musimy wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić wszystko, żeby osiągnąć sukces! Postanowiłem również kandydować do mirkosejmu. Jestem jedynym słusznym, zależnym i niezależnym kandydatem. Poniżej mój program.

Jeśli mnie wybierzecie to nic się nie zmieni! Mogę wam to zagwarantować. Co już stawia mnie wyżej od wszystkich innych kandydatów, bo jestem w stanie spełnić swoje obietnice i założone cele.

Gwarantuję również, że administracja poniesie wszelkie konsekwencje swoich czynów. Wykonam całe spektrum możliwych działań i każdy z nich poczuje mój gniew. Zamierzam:

-wystosować oficjalne wyrazy zaniepokojenia

-jeśli będzie trzeba wyrażę swoje oburzenie ich postępowaniem

-oficjalnie odetnę się od ich działań

-oficjalnie obrażę się na nich na mirko

-oficjalnie zakończę moją współpracę z nimi, nie chcemy tutaj takich ludzi

-oficjalnie wezwę ich do usunięcia konta

Jeśli żaden z tych kroków nie podziała, zostawię sprawę tak jak ją zastałem. Gwarantuję to.

Głosując na mnie wybieracie lepsze jutro. Jutro, które jest jak dzisiaj, a więc możecie żyć spokojnie, gdyż jesteście pewni przyszłości. Gwarantuję wam to.

Daję również gwarancję braku zmian w regulaminie serwisu. Bany przyznane zostaną każdemu kto interesuje się astronomią, rolnictwem, wypiekaniem poznańskich rogali, zwolennikom neuropy i konserwom. Każdemu. Nie patrzę z jakiej jesteś strony. Zbanuję Cię tak samo. Wszyscy są równi! Poza mną, bo ja będę miał immunitet.

Skończę z tagiem #zebrajzwykopem . Na mirko nie ma miejsca na takie głupie zabawy. Powróci stary system proszenia o plusy na urodziny, urodziny dziecka, urodziny rodziców, urodziny dziadków, pradziadków, sąsiadki, psa, kota, kogo tam jeszcze chcecie. Tak jest lepiej. Wiem to, wy nie musicie.

Uroczyście ogłaszam, że pasty o ostrym jedzeniu, pierogi i inne potrawy do tej pory zabronione, jak również kosmonauci, żniwa, elfy i krasnoludy. Wszystko to będzie dozwolone. Każdy będzie miał możliwość opublikowana dowolnych treści. Absolutnie dowolnych. Oczywiście później dostanie bana, ale to nic. Przez chwilę był wolny (punkt ten jest powtórzeniem postulatu nad postulatem wyżej, ale zwiększam objętość, gdyż lubicie takie polityczne gadanie. Wiem to, wy nie musicie).

Michał Białkov będzie wisiał! Na łączu telefonicznym, kiedy będziemy ustalać wszystkie szczegóły braku zmiany zasad. Gwarantuję to wam.

Obiecuję również, że zajmę się sprawą plusów. Nie może tak być, że ich wygląd został zmieniony. Postaram się porozmawiać na ten temat z odpowiednimi ludźmi.

Uroczyście przysięgam i obiecuję. Nic się nie zmieni. Wszystko zostanie. Nie będzie niczego.

Głosuj na swojego człowieka!

Głosuj na XsomX'a!

Polecam i pozdrawiam.

Piot... Znaczy XsomX.

#wolnoscdlapierogownawykopie #kosmos #zniwa #browarciechan #rogalemarcinskie #michau #bialkov #wygram #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
  • 4