Wpis z mikrobloga

Kijów potwierdził, że siły powietrzne atakowały pociskami obiekty w Ługańsku

Pozwolę sobie zawołać pare osób, które brały udział w dyskusji i osoby znające tag #ukraina :

@Bartoszewicz

@mulligansvalley

@Edeadmotion

@episode

@TiempoSanto

@tmb28

@szurszur

@donmuchito1992

@maniac777

@Stadler

@woodywoodpecker

@Stas_Michajlow

#mikroreklama #rosja #wojna #noworosja #ruskapropaganda #ukrainskapropaganda #
  • 15
@qlimax3: A to z tym się nie kłócę, no zobaczymy jak tą sytuację wyjaśnią dogłębnie.

Mi chodzi o to, że jak zaatakowali, to niech też mają odwagę się do tego przyznać, a nie, że w Ukraińskich mediach (a potem w naszych) leci propaganda sukcesu (np. Poroszenko, Turczynow, którzy mówią o szybkim zakończeniu operacji AT, tymczasem dowodzący tą operacją nie widzi możliwości zakończenia jej w tym roku)
@Hiera: Tyle się napisałem i usunąłem wpis bo pokazało się, że jest ich dwa (zdublował się) a to jednak BUG #nowywykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W skrócie: Tam nie ma teraz dwóch stron konfliktu, tylko kilka i jest tam duża dezinformacja i treść tych wiadomości jakie dochodzą do nas mogą być rożne.
@Hiera: nie mieli wyjścia jak tylko się przyznać, artykuł z wczorajszego przedpołudnia, z jak najbardziej prorządowego źródła:

http://www.pravda.com.ua/articles/2014/06/3/7027831/

ale ile osób do tego czasu zdążyło zrobić z siebie idiotów? To aż szkoda słów... Nie wiedzieć czegoś to jedno, ale absolutnie nie mając pojęcia o danym zagadnieniu z wypiekami na twarzy próbować bronić swojego zdania niestety jest żałosne.