Wpis z mikrobloga

@Drug: @Adrian00: @80sLove: @coolface:

dzięki za tytuły, będę miał co oglądać przez co najmniej pół roku :) Monster akurat widziałem dawno temu ale nie dokończyłem z powodu wolnej akcji.

@Uriziel: podobną rekomendacje dostałem przy madoce i się nie zawiodłem (chociaż akurat były tam schematyczne postacie). Mam nadzieję, że z tym tytułem będzie podobnie

@pitrek136: No tatami jest świetne. Bardzo mi
  • Odpowiedz
@xzn_: Przerzuc sie na mangi tam wiecej doroslych tematow. Jednak anime to taka dziecinada i trudno cos znalesc.

Ghost in The Shell

Berserk - Manga lepsza i rozwija historie ale tak na poczatek przed manga tez dobre, dark
  • Odpowiedz
@corrallus: większość anime jest schematyczna i infantylna to prawda, ale zdarzają się wyjątki. Niektórych odrzucają chińskie bajki a dla mnie to nie ma znaczenia bo nie liczy się forma a fabuła, oryginalność. I takie death note bardzo mi się podobało, obejrzałem go chyba z 3 razy, druga połowa już gorsza, ale i tak to świetne dzieło. W tym słynnym ale znienawidzonym NGE widziałem jedne z lepiej zarysowanych zwichrowanych osobowości, świetnie
  • Odpowiedz
@xzn_: Nior tez fajne. Jest tego troche niestety wyrasta sie z tego. Kiedys myslalem ze Onegai Teacher opowiada dojrzala historie milosci, ale jak bym dzisiaj to obejrzal to zaczal bym plakac na co czas tracilem.

Jak lubisz literature faktu to Galatic Heroes. Liczne rody roznych imperium walcza miedzy soba.

Moze ty cos polecisz mi :)
  • Odpowiedz
@corrallus: Ostatnio widziałem Tatami Galaxy - lekka, trochę szalona opowieść, typowa i nietypowa jednocześnie - seria na plus. No i madokę, madoka jest ciekawa bo przypomina anime dla 8 letnich dziewczynek a to dość zaskakujący dramat psychologiczny, z logiczną fabułą, ale schematycznymi postaciami. I to wszystko.... Nie jestem otaku. Kiedyś za czasów szkolnych oglądałem regularnie anime, ale miałem wtedy trochę inny gust, później jakoś naturalnie z tym skończyłem.
  • Odpowiedz