Wpis z mikrobloga

#aliexpress

Hej mirki, pomóżcie, bo pierwszy raz mam taki problem. Kupiłem sobie na Ali 2 sikory i płaciłem za nie kartą kredytową. Za pierwszy zegarek kasę pobrano bezproblemu, za drugi Ali poinformował mnie, że nie mam wystarczających środków na koncie ale na stronie ING blokada środków obejmuje oba zegarki. Co robić w takiej sytuacji?
Sixshoes - #aliexpress



Hej mirki, pomóżcie, bo pierwszy raz mam taki problem. Kupi...

źródło: comment_ExjvIiwOIw8gOguhhOru9HFldn3CQ4Ro.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@prawdziwek: Wiem, tylko że 1szy zegarek który kupilem ma status - Your Payment is Being Verified a drugi za który też zapłaciłem - Awaiting Payment stąd moja panika bo on dalej chce zebym za niego płacił
  • Odpowiedz
@vertoo: Dlaczego? To będzie mój 4 i 5 zegarek który tu kupiłem, póki co jestem z nich bardzo zadowolony. Jedynym problemem jaki miałem z tymi dotychczas był wypadający teleskop ale problem został już naprawiony :) Póki co nie przejechałem się na chińczykach.
  • Odpowiedz
@Sixshoes: rzuciłbyś kiedyś jakimiś lepszymi zdjęciami tych zegarów? Tak z ciekawości ... Kolega kiedyś kupił i jakość, wykończenie było raczej marne ;/
  • Odpowiedz
@vertoo: Wiadomo, że nie są to sikory które będą z tobą po wieki, ale chyba wiesz o tym kiedy kupujesz zegarek za 40-60zł... :D Ogólnie, to jest sprzęt ktory możesz używać rok-dwa i potem kupić nowy bez płaczu o wyrzucone pieniądze
  • Odpowiedz