Wpis z mikrobloga

Ludzie trzymajcie mnie bo nie wytrzymam. Ten kto robił model jazdy do Watch Dogs powinien dostać taki #!$%@?, bo takiej fuszerki już dawno nie widziałem. Samochody prowadzą sie jakby nie miały wcale masy, albo mają jej za dużo, nie da się tego wyczuć i im dłużej się gra tym bardziej to denerwuje. Przed chwilą przez 10 czy 15 minut uciekałem policji z misji bo auto mi latało jak #!$%@? i na dodatek ta odległość doczytywania się obiektów poraża: jadę i z 50 metrów przede mną pojawiają się 3 samochody, które blokują całą drogę, weźcie spróbujcie się zmieścić miedzy nie. No po prostu się nie da. Jeszcze w większości recenzji nie dopiszą tego jako minus, a to jest dosyć istotny element rozgrywki bo to jest gra z otwartym światem.

wersja tldr


#watchdogs #gorzkiezale #gry
  • 20
@Lumpart: dawno temu grałem w saints row, tam pojazdy jeździły praktycznie tak samo, ale chyba lepiej. Co do odległości doczytywania, nie ważne jakie ustawienia, wszystko pojawia się tak samo.
@pablas: ta gra to jest niedorobiony Assassin's Creed, tylko bohater jakiś gorszy, sterowanie też, nudna mechanika, straszna powtarzalność. Nie rozumiem ocen z recenzji, czy ci ludzie nie mają oczu? Paranoja
@kamil1210: tak jego recenzja była obiektywna.

Wiesz jaki mam teraz bug. Idę sobie i nagle gościu wyciąga mi broń i zaczyna strzelać, nie mogę schować broni ani nic. Pomaga tylko restart gry, no przepraszam bardzo, why?