Wpis z mikrobloga

100 minut do wszystkich sieci, darmowego fejsa.Wszystko za 30zł miesięcznie przez 24 miesiące i jak sama twierdzi nie muszę co miesiąc doładowywać telefonu - nie ma za to żadnej kary itp.


@Flowmaster: sprawdz kilka razy czy na pewno wszystko jest takie kolorowe.
@malytrol: O 16 mam jej dać znać, oferty niema nigdzie na ich stronie to oferta specjalna dla mnie, :P zdziwiłem się sam że taka oferta i powiedziałem jej że ludzie braliby telefon a kartę do kosza, odpowiedziała tylko że to już kwestia "sumienia" :D
zdziwiłem się sam że taka oferta i powiedziałem jej że ludzie braliby telefon a kartę do kosza


30zł miesięcznie przez 24 miesiące


@Flowmaster: Heeeloooł, 30zł miesięcznie :D

To pewnie mix ale dopytaj czy nie abonament czasem bo zdecydowanie jej nie zrozumiałeś :)
@malytrol: @piotrfelix: @npsr: @atrapa: @worldmaster: Podziękowałem Pani za ofertę, telefon do dupy - niby wart 600zł xD, doczytała w końcu umowę i po miesiącu bez doładowania blokują rozmowy wychodzące.

Wstyd mi że pociągnąłem tą rozmowę dłużej dając się nabrać na super ofertę :D choć zawsze kojarzyłem ich z oszustwem, kobieta sprytnie manipulowała że to niby ostatni telefon i taka emejzing oferta i na prawdę mało brakowało żebym