Wpis z mikrobloga

@Sudokuu: #!$%@? mac co ja #!$%@?, pierwszy raz takie cos. Myślę sobie sprzedam sobie za 25 będzie na bank w nocy dump i kupue po 18/19 a tu #!$%@?... Jak na złość mega pompa gdy wszystko wyprzedane. Gratulacje ja. #!$%@? za tyle nie kupie. Ma być dump do 20 plz xd
  • Odpowiedz
  • 0
@phatee93: ja sprzedałem za 50 i 63sat, ustawiłem buy ordery na 49 i 47, ale widzę, że jeszcze spadnie. Szkoda, że już bitki mi zabrakly, żeby kupić więcej. Nic w ogóle nie spałem
  • Odpowiedz
@Sudokuu: do ilu myślisz będzie dump? #!$%@? jak mnie cebula będzie bolec nawet jak za 30 będę musiał kupić. Dobrze ze dopiero teraz sprawdzilem, jak bym obudził się w środku nocy to bym juz nie zasnął. xD
  • Odpowiedz
  • 0
@phatee93: Po tym co się #!$%@?ło w nocy to wg mnie cena w okolicach 40sat jest dobrą okazją. Ja bym kupił :P, tylko nie rzucaj we mnie cebulą jak ewentualnie jeszcze spadnie :P godzinę temu pisałem, że nie spadnie poniżej 50sat i widzisz jaki jest kurs
  • Odpowiedz
nie spadnie poniżej 50sat i widzisz jaki jest kurs


@phatee93: ponizej 45 to juz raczej nie będzie, nie ma kto zdumpować, brak minerów, a hype rośnie, taniej nie będzie, chyba, że zrzucimy bo pewnie razem to z 10 % waluty zakumulowalismy :D
  • Odpowiedz