Wpis z mikrobloga

Kiedyś grałem w MC jak jeszcze nie było tych wszystkich magii i innych dupereli. Teraz sobie mam ochotę zagrać na jakimś serwie online (mam premium - kupiłem w alphie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i nie wiem na którym. Poleci ktoś coś? Może ktoś gdzieś gra i chętny do pogrania razem. Może jakiś wypokowy serwer stoi gdzieś? #minecraft #gry #kiciochpyta #pytanie
  • 22
@MekaS: A coż to hypixel? Właśnie pobrałem nowego klienta ze strony bo mój stary był tak stary, że nawet zaktualizować się już nie mógł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałem wersję 1.4.2 bodajże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Cripex: CTRL jest stały sprint taki pro tip nie musisz już dwa razy naciskać w

hypixel taki serwer znanego youtubera mc.hypixel.net

polecam ci strasznie mini game bo to jest w mc teraz najlepsze, nikt już nie gra praktycznie w nic innego :D
@MekaS: Ja pierdyle ile tu się zmieniło. Nie poznaję tej gry. Skończyłem na updejcie co wprowadzili takie magiczne księgi do robienia ulepszonych broni i zbroi oraz melony i kakaowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nigdy jakoś nie ogarnąłem tej magii .
@Cripex: ##!$%@? dużo sie zmieniło a jak zainstalujesz mody to masz #!$%@? nie do ogarniecia XD trzeba siedzieć w poradnikach żeby ogarniać

mysg.pl se wpisz tam i wbij XD
@Cripex: klikasz prawym w tabliczkę z areną :D the walls tryb w którym są 4 druzyny masz w 15 minut zrobic seta żelaznego i po 15 minutach ściany opadaja i ostatnia druzyna wygrywa ;P
@Cripex: może zajęte są areny XD patrz ile osób na ile jest, PRAWYM nie lewym a wgl jak są zajete to stań przy jednej z nich i nacisnij prawym na nia i trzymaj az cie dolaczy w koncu XD