Wpis z mikrobloga

#bekazrozowychpaskow

Nie żebym jakoś specjalnie z tego kisł jak to się w żargonie wypokowym mówi ale ostatnio przyuważyłem, że gdy jakiś #rozowypasek przechodzi obok salonu sukien ślubnych to dostaje maślanych oczu prawie jak #niebieskipasek wgapiający w witrynę salonu samochodowego.

Generalnie jednak jeszcze lepszym widokiem jest przechodząca koło sklepu z sukniami parka.

Ona - rozmarzona :)

On - nagle gaszenie peta, wzrok w komórę albo udawactwo że w ogóle nie widzi sklepu XD

Ostatnio jeden randomowy rurzowy mijający tego typu salon bardziej lub mniej nieświadomie wykonał do szyby zalotne przygryzienie wargi mniej więcej jak na obrazku poniżej...

#wesele #slub #rozowepaski
Pobierz worldmaster - #bekazrozowychpaskow



Nie żebym jakoś specjalnie z tego kisł jak to s...
źródło: comment_IfL4PYQmZyqYBqcigRZOzqAvmzspGdu2.jpg
  • 1
@worldmaster: moja koleżanka ostatnio wyznała, że największym marzeniem jej życia jest własny ślub :) oczywiście planuje go już od dłuższego czasu (chyba od dzieciństwa) :) także dziewczyny tego pokroju często nadmiernie podniecają się sukniami ślubnymi (wprost proporcjonalnie do ilości psiapsiółek wokół szykujących się do ślubu ;) ). Hitem więc była dla mnie inna koleżanka, która podczas wybierania sukni przez naszą wspólną znajomą (miałyśmy jej pomóc ocenić co dobrze leży i takie