Wpis z mikrobloga

Chciałem wyczyścić w samochodzie przepustnicę, więc aby ją zlokalizować użyłem internetu. W wynikach wyskoczyła elektroda, więc otworzyłem link z myslą, że jakiś specjalista odpowie na zadane przez kogoś, podobne pytanie i zabiorę się do pracy.

Jeśli nawet nie wiesz gdzie ona jest, to i tak nic z tym nie zrobisz.


kosz.

j------------------------e.htm

#elektroda #niecoolstory #samochod #motoryzacja
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@retardo: a za ile kupiłeś? tak wgl to świetne autko, taniutkie części, no i nic oprócz amortyzatorów i hamulców przez tyle lat nie trzeba było robić :D silniczek Skody jest w tym lepszy od VW, że jest bardzo prosty przy naprawach, tylko szkoda, że wielu ludziom nie podoba się nagle stylistyka skody :C

no i w kombi jest strasznie powiększona przestrzeń w porównaniu z hatchback i sedan
  • Odpowiedz
@studentskyyy: pierwszy właściciel :) mi padł czujnik skręcania, bo wspomaganie nie działa. sonda lambda prawdopodobnie, bo po przeczyszczeniu przepustnicy i tak daje zbyt bogatą mieszankę, a takie małe rzeczy trochę kosztują niestety. Przewód od tylnego spryskiwacza spadł, więc kanał muszę znaleźć. faktem jest, że wcześniej się nic nie działo ale przy tej ilości kilometrów nie spodziewałbym się.
  • Odpowiedz
@studentskyyy: VAG mi pokazuje co nie działa, albo jaki jest efekt (np. zbyt bogata mieszanka) ale czym to jest spowodowane już nie. Mechanicy lubią wymieniać zbyt dużo części, a czasami problem potrafi być błahy.
  • Odpowiedz