Wpis z mikrobloga

Chciałem wyczyścić w samochodzie przepustnicę, więc aby ją zlokalizować użyłem internetu. W wynikach wyskoczyła elektroda, więc otworzyłem link z myslą, że jakiś specjalista odpowie na zadane przez kogoś, podobne pytanie i zabiorę się do pracy.

Jeśli nawet nie wiesz gdzie ona jest, to i tak nic z tym nie zrobisz.


kosz.

#!$%@?.htm

#elektroda #niecoolstory #samochod #motoryzacja
  • 49
  • Odpowiedz
@retardo: Temat poruszany setki razy. Użyj opcji szukaj. Przenoszę do kosza.

Też mnie to #!$%@? niemiłosiernie - wielka skarbnica wiedzy z Januszami po elektronice i wielkim ego przed komputerem.
  • Odpowiedz
@retardo: Jakieś mirki hakery mogły by unicestwić tą strone, tak samo jak szukam jakieś informacji, żeby naprawić auto to muszę przedostać się przez stertę niepotrzebnych informacji. Lewacka stronka #!$%@?.
  • Odpowiedz
@jaywalker: @BySpeedy: Skoda Fabia I 1.4. Już znalazłem opis w jakimś serwisie. Mam nadzieję, że bez obrazków rozpoznam. Ostatnio zaczęła palić w granicach 11 litrów w cyklu miejskim, a mechanik pewnie by mi chciał wymienić wszystko, a to niestety kosztuje :(
  • Odpowiedz
@retardo: temat wałkowany wiele razy, opcja "szukaj" nie boli. Zamykam.

---------------------------------------------------------------------

NAPISANE Z PENTIUM I10, 128GB RAM 6969mhz, YOLO, WIFI, HWDP, SWAG, dysk 2TB, GeForce Stuleja1000.
  • Odpowiedz
Skoda Fabia I 1.4


@retardo: Nie wiem czy akurat u Ciebie ale często po czyszczeniu przepustnicy w autach z grupy VAG trzeba przepustnicę zaadaptować przez kompa.
  • Odpowiedz
@retardo: Na przyszłość lepiej zarejestrować się na forum danego modelu lub marki samochodu. Jest zdecydowanie mniejszy odsetek ludzi "cotonieja". Czasem nawet zdarzą się "przyjedź do mnie z browarem w weekend to zrobimy"
  • Odpowiedz
@retardo: kiedyś już posobna kwestia była poruszana na wykopie i pewna osoba dobrze go skwitowała, to portal dla osób, które maja problem i potrafią go rozwiązać. Chwalą się tam jedynie swoimi osiągnięciami i nikomu nie potrafią pomóc.
  • Odpowiedz
@retardo: Kosz elektrody z dzisiaj:

Forum nie zastępuje zajęć/wykładów, podręcznika lub innej, podobnej tematycznie literatury.

Czyli na razie nic nie zrobiłeś, to dlaczego założyłeś temat, i to w złym
  • Odpowiedz