Wpis z mikrobloga

Ehh... nie ma to jak dostać 100zł mandatu, bo się przeszło na czerwonym świetle na przejściu dla pieszych śpiesząc się na autobus do domu (następny był za godzinę, ulica była pusta). Dodatkowo straszenie że mogą mi wpisać 500zł za "stwarzanie niebezpieczeństwa w ruchu drogowym" i śmieszkowanie że mogę nie przyjmować mandatu. Zajmijcie sie #!$%@? poważnymi sprawami, łapaniem bandytów a nie karaniem studentów i zwykłych ludzi za głupoty. Ahh no tak, zapomniałem. Statystyki muszą się zgadzać :) I potem się dziwicie że ludzie nie mają szacunku do policji. Nie dziwie się, ja dziś go również straciłem. W normalnym kraju dostałbym co najwyżej pouczenie.

#gorzkiezale #niecoolstory #policja #krakow
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dziaru: Opolska estakada. Młode #!$%@?, które myślą że są zajebiści i wszystko im wolno i są "wyżej" od zwykłego obywatela. Starsi policjanci zazwyczaj są dużo bardziej spoko (mówię z własnych doświadczeń).
  • Odpowiedz
Łysy przygłup, prawda? 2 dni temu identyczne słowa usłyszałem. tyle że w moim przypadku to była 1 w nocy i zwyczajnie, chcąc być miłym dla auta 300 metrów dalej nie nacisnąłem przycisku które dawało mi zielone światełko. W aucie siedział Łysy przygłup. Jeszcze jak z nim rozmawiałem to zamknął okno. burak
  • Odpowiedz
@Wankeo: Szczerze mówiąc nie pamietam, jeden z nich był chyba faktycznie łysy, było ich 2 i mieli mega burdel w aucie. Dodatkowo po "interwencji" włączyli sobie koguciki, zawrócili na podwójnej ciągłej i wyłączyli :)
  • Odpowiedz
@parathormon: nigdy tego nie zrozumiem, pojeździliby tacy po rondzie Grunwaldzkim albo Grzegórzeckim przez godzinę w godzinach szczytu, to zebraliby kilkadziesiąt mandatów, bo drogowych cwaniaków tam od groma. A wolą się się czaić na chłopaczka na pasach.
  • Odpowiedz
@parker0: Zaraz po mnie zgarnęli 2 chłopaków którzy wysiedli z autobusu (pusty przystanek 1 w nocy) i po chwili odpalili fajka. jak się okazało odpalili go trochę za blisko. było ok 10 metrów zamiast przepisowych 15.
  • Odpowiedz
@Wankeo: @dziaru: Nienawidze takiego prostactwa i hamstwa z ich strony. Pytam jeszcze kulturalnie że może pouczenie by wystarczyło, że student, że sesja sie zbliża, bla bla bla, to "nie bo ostatnio dużo mamy takich przypadków".
  • Odpowiedz
@parathormon: są dwie strony medalu, pytałem Cię o lokalizację, bo na ruczaju ostatnio jest już plaga przebiegania na czerwonym. Studenty już nie patrzą na swoje światło przy pasach, tylko na światła dla aut. Czerwone- to długa, potem szybka zmiana na zielone dla lewoskrętu i ja muszę go puścić, bo przecież go nie przejadę.
  • Odpowiedz
@Wankeo: Dokładnie ten sam.

@dziaru: Zgadzam się. Ale nie toleruje nabijania na czymś takim statystyk. Mogli mi powiedzieć "proszę na następny raz bardziej uważać, stworzył pan zagrożenie, a teraz do widzenia miłego dnia".
  • Odpowiedz
mnie też ten sam o numerze 763123, tez na skrzyzowaniu 29 listopada z opolska estakada, były godziny korków, poprzedni jechali przede mną, włączyli sygnał po chwili jechania normalnego, pewnie żeby znowu kogoś okraść w białych rękawiczkach... więc tam należy uważać, jechałam na zielonym w lewo, z pasa do jazdy w lewo, tylko ze na środku skrzyżowania są kolejne światła więc zamiast przejechać skrzyżowanie do końca, zostałam na środku przez chwilkę aż samochody
  • Odpowiedz