Wpis z mikrobloga

Podejście do aliexpress część druga.

Jako że w aucie mam tylko CD, już rozważałem zakup parunastu płytek, zwłaszcza że ich ceny nie są wygórowane (nie wiem jak enya).

Potem odezwały się we mnie szkockie korzenie i chciałem nagrywać płyty. I przypomniał mi się koszmar związany z nagrywaniem -errory, "tylko nie rusz komputerem bo się nie nagra" itp. Ogólnie to były złe czasy, ale o ile pamiętam, to najgorszy nośnik (wolę już jęki dyskietek).

Wpadłem na aliexpress, przeszperałem trochę i #wtem -28% diskąd, jeszcze jeden dzień, cudo, które kosztuje na allegro 250 zł, co pozwala odtwarzać mp3, wkładać kable i karty sd, Słowem: http://www.aliexpress.com/snapshot/6106560687.html

130 zł.

Yatour. Wpłaciłem i czekam. #samochody #muzyka #aliexpress
andrzeii - Podejście do aliexpress część druga.

Jako że w aucie mam tylko CD, już ro...

źródło: comment_naqHeXf8XGXZC5mgYRPCQfa7iFLBuKKt.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@andrzeii: Ta tylko po poskładaniu całej konsoli będzie wszystko trzeszczeć :P.

Ja z nagrywaniem płyt nie mam problemów, wypalam jedną tygodniowo. 130 tygodni by mi się interes zwracał. No i jakość lepsza niż z MP3. Jak ktoś ma wersję BOSE to odczuje. Jeśli zrobią coś takiego z obsługą FLAC, bo całą bibiotekę mam w tym formacie, to montuję od razu.
  • Odpowiedz
@razvizion: ogólnie lubię latać po utworach. A jakość mp3 jest dla mnie ok. Zamówiłem to zamówiłem. Chociaż przekonał mnie Twój tok myślowy ze stu trzydziestoma tygodniami.
  • Odpowiedz
@andrzeii: ja to mam o jakiś dwóch miesięcy u siebie. Też z ali. Ogólnie nie ma problemu z odtwarzaniem. Trzeba jednak katalogować albumy na usb, czyli katalogi c1, cd2 itd. Brak wyświetlania nazw mp3, ale to chyba wiadomo. Poza tym da się tego używać w miarę wygodnie. Ja centralkę przeciągnąłem sobie zza konsoli do schowka i jest ok. Jakość dźwięku porównywalna z odtwarzaniem mp3 na moim poprzednim alpine cda 115ri,
  • Odpowiedz
@stevemaster: @razvizion: @Lukki: Doszło. Jestem po instalacji. Sprzęcik jest malutki, wydawał się większy, ale to na plus. Zworkę potraktowałem kapką cyny. Sam demontaż i montaż jednak banalny. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie zestaw bluetooth, który wyciszył mi radio a ja jak debil szukałem winy w zworce i radiu. Teraz jest ok, gra i buczy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz