Wpis z mikrobloga

Uwaga Mirasy bo ogłoszenie mam.

Jak pisałem wczoraj, mój kot postanowił nauczyć się latać, więc wybiegł sobie na klatkę schodową i skoczył z 3,5 piętra. Po głębszych badaniach zadzwoniła do mnie miła Pani weterynarz z informacją, że kot ma odme (problem z płucami) 3 łapy złamane w tym dwie tylne bardzo poważnie, póki co zostawiłem tam 450, teraz za hospitalizacje podliczyli mi kolejne 250 i że kot musi zostać tam kolejne dwa dni aż nie zacznie sam jeść i pić to dojdzie kolejne 200zł.

Sam zabieg kosztuje 1200 plnów i taki koszt mnie już totalnie przerasta. Ma ktoś z was jakiś namiar, numer tel czy coś innego do jakiegoś speca od operacji na zwierzętach?

#kot #koty #zwierzaczki #zwierzeta #weterynaria #weterynarz #wroclaw
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanKara: zrobcie jakies znalezisko czy cos. Ja tez sie chetnie dorzuce... moja kotka tez spadla z 3 pietra, ale farciara tylko otlukla mordke, nic wiecej. Wet powiedzial ze to loteria, kot moze spasc z 9 i nic sobie nie zrobic, a mial takiego, ktory spadl z drapaka i sobie zlamal kregoslup.

Jak co to wolaj. Ja chetnie pomoge kazdemu kociakowi. To nie Ty prosisz o te kase, tylko Twoj kot!
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@000loki: z tego co mówiła dziewczyna tam to składanie kości, skręcanie śrub i jakieś tam wynalazki, jutro jade po kota to się dowiem więcej, będę miał tez foty z przeswietlenia
  • Odpowiedz
@PanKara: teraz wpadlem na taki pomysl. Moze poszukaj jakichs lecznic pod wroclawiem? Legnica, swidnica etc? Tam moze byc taniej.

Właśnie z siostra gadalem i oni skladali kota w Chorzowie. 1100 za zlamana miednice.
  • Odpowiedz