Wpis z mikrobloga

@swinkapl: Tak wolałbym kupić bo mam naprawdę niewielką alergię na koty i myślałem o kocie syberyjskim, który to prawie nie uczula. A nawet jeśli to często uczulenie zanika z czasem przy takim kocie. A takiego kota to raczej ze schroniska nie wezmę :(
@emot: napiszę może, kwestię bardzo oczywistą: kuweta, woda, suche żarcie (tzw. mokre czyli coś z galaretką, bądź sosem jest niekoniecznie, aczkolwiek bardzo uwielbiane przez koty).

Pamiętaj o jednej rzeczy, jeśli sypiesz suche, to kot zje ile jest, zawsze, nieważne, że nie jest głodny, na dłuższy czas (np. 2-4 dni) proponuję drugą michę z suchym jedzeniem i druga micha wody. Kot to nie pies, generalnie dosyć dobrze wytrzymuje kilka dni bez swojego
@Solitary_Man: @emot: Panowie, niekoniecznie. Wiecie jaki jest zajebisty trik by nie drapał mebli (co prawda nie do końca to jest prawdą, ale zawsze po części się sprawdza)?

Jak kupisz drapak (ja miałem taki magiczny który mogłeś przykręcić dwoma wkrętami - mieszkałem w ŁDZ i właścicielka miała boazerię w mieszkaniu) to przede wszystkim weź tego delikwetna (kota - nie swoją dziewczynę #twnogf) i jego łapą "podrap" po takim drapaku. Uwierz