Wpis z mikrobloga

Jakiś pomysł na śniadanie, jeśli mam do wykorzystania głównie jajka, świeże i suszone pomidory, świeży szpinak, miseczkę kaszy jaglanej, paprykę, kiełki i pieczarki? Znalazłaby też się ewentualnie jakaś kiełbaska niewielka.



Na zachętę pokazuję jak śpi parówa:

#gotujzwykopem #gotujzmikroblogiem #sniadanie #miesznypiesek #pokazpsa
matra - Jakiś pomysł na śniadanie, jeśli mam do wykorzystania głównie jajka, świeże i...

źródło: comment_IgfEXibv74XM0yteTthmKFES89x0uD1L.jpg

Pobierz
  • 18
@hikarukimura: w sumie standardowo mogę lekko podsmażyć kiełbasę z suszonym pomidorem i pieczarkami, na koniec dodać szpinak i wlać jajka z odrobiną kaszy jako zagęstnik [albo i bez niej], ale może trafię na coś ciekawszego :3

@aryss: to stare mięso jest, nie nada się, a i do piekarnika nie zmieści w całości.
@axis_mundi: widzisz, a już myślałam, że tak sobie smieszkujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@aryss: jakieś propozycje? bo nie upiekłam sobie chleba, więc kanapki nie zrobię, a placków jakichkolwiek też mi się smażyć nie chce i śniadanie na słodko odpada..
@matra: to jak już się tak upominasz to po prostu wrzucasz wszystko pokrojone na patelnię oprócz jajek i szpinaku, gotujesz kaszę. Jak masz czosnek i ofc. cebulę to też dajesz na patelnię. Sól pieprz ziołowy tylko by się jeszcze koncentrat pomid. przydał a jak nie to trduno i tak będzie kasza na bogato. Ogólnie to kwaśności w tym brakuje więc może masz jakiegoś ogóra ze słoika do zagryzienia.
#bedzieburza ;;

@aryss: mozarella odpada niestety, po jarmuż bym poszła, ale w co niedziela armageddon, więc w sobotę trzeba wykupić pół sklepu i pół sklepu zapchać kolejkami, to ja wolę nie ;
;

@Chacha: e tam, kiełbaska to nie parówa, parówki się nie tknę, dobrą kiełbaską nie wzgardzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

czas jeść!
@Chacha: dobry. Ma swój konkretny smak, ponoć lubi być gorzkawy, ale jeszcze się z takim nie spotkałam [chyba, że goryczka jest w łodygach, których ja nie jadam]. Pojawił się w biedronce, niebieska paczka wielkości tej, w której mają szpinak za czwórkę czy piątkę. Zajebiście siada zmiksowany w jajecznicy i w koktajlach.
@Pyskata: tak, robiłam je nieraz, fajna sprawa, zwłaszcza, jeśli jedzone na ciepło w pracy, tyle, że celowo nie uwzględniłam pieczywa, bo go nie jadam. No ale można też zrobić to samo w foremkach na muffinki, albo w kokilkach zapiec kaszę z warzywami i na to jajo wbić (: