Wpis z mikrobloga

No to będzie teraz #niepopularnaopinia - trzymajcie się mocno bo #shitstorm is coming:

No więc mam od lutego #lumia z #windowsphone - zrobiłem nawet update do wersji 8.1

I nie chcę tego więcej.

Fajnie, system szybki, stabilny, przyjemny w użytkowaniu i responsywny - ale co z tego, skoro brakuje na niego aplikacji? Mój główny #boldupy skierowany jest na aplikację #wykop 'ową która ssie mocniej niż #sashagrey u szczytu kariery. Sorry, sporo siedzę na #mirko i muszę mieć narzędzie, które się do tego nadaje a nie jakieś #gunwo (wiecie, #bordo samo się nie wbije).

#bing to samo - może na zachodzie jest alternatywą dla #google ale w Polsce to raczej egzotyczna zabawka a nie poważna usługa.

Może #android potrafi czasem w-----ć swoim kapryśnym działaniem - ale jednak potrafi mimo wszystko znacznie więcej niż #windowsphone - sorry, nie używam oprogramowania bo jest po hipstersku alternatywne, bądź w jakikolawiek inny sposób obciążone szlachetną historią - używam tego co działa i to działa dobrze - a w tej chwili ekosystem #microsoft 'u ma zbyt mało do zaoferowania bym miał się w niego zagłębiać bardziej niż poprzez #windows na #pc i #xbox360

Dziękuję za uwagę.

P.....k - No to będzie teraz #niepopularnaopinia - trzymajcie się mocno bo #shitstorm...

źródło: comment_SsxyIlEmdgMcNNkhZleSdWVVJrbhzTuT.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pokrakk: serio po takim spamie tagami i wstępie liczyłem na coś więcej a jak napisali ci koledzy wyżej nie podoba ci się apka wykopu(której nie robiła i nie zrobi administracja) i bing pod lupą.
  • Odpowiedz
@xqwzyts: No nie podoba się, ale to w sumie część czegoś większego - biosystem #windowsphone jest wciąż bardzo młody, może to się zmieni, może przyszły rok będzie Rokiem Windows Phone - ale ja chcę mieć funkcjonalność tu i teraz a nie żyć mrzonkami.
  • Odpowiedz
@Pokrakk:

Spoko. Nie każdemu musi pasować. A za brak apki podziękuj maciejowi i michaowi.

Chciałbym zobaczyć twoją minę zadowolenia jak wrócisz z 520 na budżetowego androida (bo tylko taka wymiana wchodzi w grę) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@magik111: Maciej się wypowiadał już na ten temat nie dawno. Nie zrobią i c--j, będziemy mieli zajebistą wersję mobilną i nie zawracajmy im d--y pierdołami - tak to mniej więcej brzmiało.
  • Odpowiedz