Wpis z mikrobloga

Cryptometh idzie świetnie, kurs ok. 1000 sat, wolumen 14 - 16 BTC dzienny na mintpalu, jesteśmy 5. coinem pod względem wolumenu na poloniexie.

Zgłosił się do nas człowiek od tworzenia spotów (czegoś takiego) i przygotowuje spot CryptoMETH (zobaczymy jak to wyjdzie). Wytypowałem z 6 średnio dużych fanpage na facebooku związanych z breakingbad i będziem gadać, aby reklamować tam METH. W Poniedziałek wchodzimy na Mintpal dlatego obstawiam powyżej 1500 -2000 sat, może nawet więcej jak ludzie podłapią :D

#cryptometh #meth #kryptowaluty
  • 12
@przemyslany_nick: tworzyliśmy razem z @roykovsky, premine wynosiło 720k czyli 0,9%

ustaliliśmy, ze max. przypada dla nas po 100k ze względu na spore wydatki i włożoną pracę, ale ja w tym momencie sprzedałem może z kilkanaście k, chociaż część już odkupiłem :D

Dużo z premine poszło na giveawaye, za głosowanie dla mirków, bounty itp. niedługo mam wypłacić mirkom drugą premię za głosowanie

Informacyjnie: do dzisiaj wykopane ok. 13,5 mln METH z
@Mehgods: jak Ci udowodnić, że głosuje? Bo jak wypłacasz ponownie premie to ja się pisze na to. Głosuje regularnie od dawna, a ostatnio się nie upominalem:-)