Wpis z mikrobloga

Cześć mirki;*.

Ma ktoś z Was może laptopa MSI GE60 2OE lub laptopa z podobną specyfikacją? Zastanawiam się nad jego zakupem i chciałabym poznać Wasze opinie. Mam nadzieję że zostanę w miarę możliwości potraktowana poważnie;). Dodaję linka i z góry dziękuję ;).

http://www.x-kom.pl/p/151609-notebook-laptop-15-6-msi-ge60-2oe-i7-4700mq-8gb-1000-gtx765m-fhd.html

#laptopy #kiciochpyta #pytanie #komputery #it #cokupic #laptop
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shiina: w zimie zastąpi tobie grzejnik, poza tym wydaje mi się, że bywał tańszy o 200 i 100 zł. Jeżeli zdecydujesz się na zakup to sprzedaj go tuż przed końcem gwarancji.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pustulka: Według opinii które czytałam ma dobre chłodzenie, ale ludzie różnie na to patrzą. Tak czy inaczej raczej w wymagające gry nie będę grała. Laptop głównie będzie do pracy przy grafice.

Myślisz, że jak kupię podkładkę chłodzącą, to coś to da?;p
  • Odpowiedz
@shiina: mam GT70 i jest calkiem ok. Fakt karta graficzna jesli bedziesz miala zamiar grac szybko sie grzeje. Chlodzenie moze wydajne ale glosne bardzo (oczywiscie jak jest w obciazeniu) poza tym polecam dokupic dysk ssd - wtedy o wiele lepiej smiga.
  • Odpowiedz
@dzejkob98:

Przecież to dwa zupełnie różne laptopy z zupełnie różnym układem chłodzenia. U ciebie wentylator wyrzuca powietrze na dwie różne strony do tyłu chłodząc GPU i do boku chłodząc CPU, a w GE60 wszystkie 3 heatpipy schodzą się w "jeden" radiator.
  • Odpowiedz
@shiina: Jeżeli nie będziesz grać tj. jednocześnie mocno obciążać cpu i gpu na prawie 100% to bardzo źle nie będzie, ale sam ekran jak do pracy grafika w tym msi jest słaby.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pustulka: Tak, ale ja dopiero zaczynam zabawe z grafiką więc wymagająca nie jestem xD. A żeby kupić laptopa z matrycą np. IPS to przynajmniej 5000 zl. Taniej mnie wyjdzie kupić monitor z IPSem, a taki mam plan.;)
  • Odpowiedz