Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, moja szanowna administracjo @wykop że po części dokładacie cegiełkę do tego całego bajzlu z KNP na głównej pod tagiem #polityka. Gdyby znaleziska spod tagów związanych z Krulem miały większe progi wejścia na główną, a do tego potrzeba Waszej dobrej woli, to nie byłoby aż tyle syfu. Wykop stał się ostatnio tubą propagandową kucy i nie wiem czy to portalowi wyjdzie na dobre na dłuższą metę. No ale nie mój cyrk, nie moje małpy...

#neuropa #krul #jkm #korwin i ##!$%@?
  • 20
@galopujacy_zolw: Heh, teraz imo to już nie jest możliwe do ruszenia. Już wyobrażam sobie to gotowanie się mózgów fanatycznych wyznawców JKM, gdyby administracja grzebała przy tych znaleziskach.
@Telemnar: Zwoływanie się i wykopywanie treści przez zorganizowaną liczbę osób jest tożsame z ingerowaniem w funkcjonalność serwisu ze względu na działanie algorytmu przerzucającego wykopy z wykopaliska na główną.

Wszyscy dobrze wiemy, że jeśli coś tylko zahaczy o główną to potem leci efektem stadnym w górę, choćby były to największe brednie i kłamstwa z niezależnych serwisów informacyjnych.

Nie wiem co ma do tego wyśmiewanie jakichkolwiek tagów. Oo
Tak działa wolny rynek, a fakty są takie, że chyba nie ma drugiego tak słabo wycenianego portalu z tak dużą ilością użytkowników jak Wykop. Wolny rynek wie, że Wykop należy do spamerów.
Widzisz, wolny rynek to spam Korwinem. Zakopywanie Korwina to już nie jest wolny rynek, tylko cenzura i zamykanie ust. Czy tam sprzątanie kogoś.


@SirPsychoSexy: ale chyba pomyliłeś kolejność. :) #neuropa wrzucała znaleziska do zakopania (A NIE, SORRY, DO WYŚMIANIA, PRZECIEŻ NIKT NIE NAWOŁUJE DO ZAKOPYWANIA), więc na przekór ludzie zaczęli to wykopywać, akcja -> reakcja.

Najwięcej dla spamu Korwinem zrobili lewacy, urocze.
@Pete1: W zasadzie nie wiem, kto jest w Neuropie, ale jeśli masz na myśli tych, którzy najczęściej udzielają się pod tagiem, to nie mam pojęcia, który z nich jest tym mitycznym "lewakiem". Serio, który?

Po drugie, nie każde znalezisko o KNP czy JKM jest złe i nie każde jest warte zakopania, ALE kolejna informacja o tym, ile to krzeseł trzeba dostawiać na spotkaniu z Januszem czy kolejna debata o tym samym,
Po drugie, nie każde znalezisko o KNP czy JKM jest złe i nie każde jest warte zakopania, ALE kolejna informacja o tym, ile to krzeseł trzeba dostawiać na spotkaniu z Januszem czy kolejna debata o tym samym, to spam. Po prostu. Wiem, że ciężko się z tym pogodzić, ale z tych czterdziestu znalezisk na miesiąc, które lądują na głównej, większość jest o tym samym i nie wnosi NIC nowego do tematu.


@