Wpis z mikrobloga

KTO DZIŚ IDZIE NA WESELE KOLEŻANKI, ALE NIE ZNA TAM PRAWIE NIKOGO I BĘDZIE MUSIAŁ SPĘDZIĆ Z OBCYMI LUDŹMI COŚ PONAD DWANAŚCIE GODZIN W JEDNYM POMIESZCZENIU PIJĄC CIEPŁĄ WÓDKĘ CHOĆ WOLAŁBY PSZENICZNE PIWO NAWET CIEPŁE ŻEBY JAKOŚ TO WYTRZYMAĆ I JESZCZE ZMUSZĄ GO PEWNIE DO ZABAW DLA PRZEDSZKOLAKÓW W RODZAJU TAŃCÓW LABADO MAŁEGO WALCZYKA I NA SAMĄ MYŚL O TYM MA TAKĄ MINĘ:

1. NO PRZECIEŻ NIE WY


#piotszakstyle #wesele #gorzkiezale ##!$%@?
Pobierz P.....k - KTO DZIŚ IDZIE NA WESELE KOLEŻANKI, ALE NIE ZNA TAM PRAWIE NIKOGO I BĘDZIE ...
źródło: comment_lwDOq9jDLRWmqU9rHCTjXyjuFYvybM4h.jpg
  • 9
@Pokrakk: Ja w czerwcu, co gorsze podoba mi się, na żywo przebywałem z nią dwa tygodnie plus jeden dzień (bo raz się spotkaliśmy później), w tym przez pierwszy tydzień nie odzywaliśmy się do siebie (praca za granicą, mieszkaliśmy na jednym domku). Co gorsze tego dnia mam egzamin na uczelni, następnego dnia kolejny i muszę pisać podanie o przeniesienie terminów na dzienne, w dodatku jestem świeżo po wyciągnięciu drutu z nogi (po
BĘDZIE MUSIAŁ SPĘDZIĆ Z OBCYMI LUDŹMI COŚ PONAD DWANAŚCIE GODZIN W JEDNYM POMIESZCZENIU PIJĄC CIEPŁĄ WÓDKĘ CHOĆ WOLAŁBY PSZENICZNE PIWO NAWET CIEPŁE ŻEBY JAKOŚ TO WYTRZYMAĆ I JESZCZE ZMUSZĄ GO PEWNIE DO ZABAW DLA PRZEDSZKOLAKÓW


@Pokrakk: wiesz co jest gorsze? jak na takim weselu jesteś panem młodym
@Pokrakk: ja mam za tydzień. Idę sam, będę znał tylko kilka osób z rodziny wiec mam nadzieje ze znajdę chociaż jedną ladna dziewczynę która będę mógł wziąć w obroty i będzie wolna xd
@Pokrakk: obcy będą aż ich nie poznasz. W lecie zazwyczaj tez są browary na weselach a w zabawach brać udziału nie musisz. Masz #boldupy bo pewnie nie umiesz tańczyć albo jesteś aspołeczny kompletnie i nie umiesz się dogadać z nowopoznanymi ludźmi