Wpis z mikrobloga

Drogie Mireczki. Mam do Was niesamowicie wielką prośbę. Jako, że wypok nie raz dał się poznać jako społeczność spełniająca marzenia, to u tutaj postanowiłem zgłosić się z własną sprawą. Otóż zapewne wielu/wiele z Was mieszka w miastach w Polsce i za granicą, w których istnieje komunikacja miejsca i ma na co dzień z nią kontakt... Otóż potrzebowałbym zebrać kolekcję biletów z takich właśnie środków komunikacji... Z różnych miast, różnych krajów... Im większa różnorodność tym lepiej :) W zwiazku z tym chciałbym się zapytać, czy ktoś byłby w stanie mi podesłać pocztą kilka takich biletów (użytych, skasowanych, pojedynczych lub czasowych) z miejsc/miast w których mieszkacie, lub do których macie dostęp...? Oczywiście zwrócę Wam wszelkie koszta związane z wysyłką:) Chodzi mi tylko o samo uzyskanie tych biletów...

Zdradzę tylko, że chodzi o pewien #rozowypasek i jej urocze hobby... :) I o takiego #niebieskipasek, który chce jej zrobić niespodziankę:)

Jeśli ktoś byłby w stanie mi pomóc w tej karkołomnej akcji, to byłbym niesamowicie wdzięczny... Więcej szczegółów na PW...:):) Dziękuję z góry!:)

#prosba #mirkospelniamarzenia #wychodzzprzegrywuzwykopem #akcjabiletowa
sleep-walker - Drogie Mireczki. Mam do Was niesamowicie wielką prośbę. Jako, że wypok...

źródło: comment_vqKpczEHCK1e2yEDpYPTrbzhoNasAJSi.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@siabadabada: hehe to niestety ostudzę Twój zapał, nie mam niestety 'pics' więc musisz mi zaufać na słowo...

@mojwa: spokojnie:) mam nadzieję, że sprawa się potoczy dobrze... to i wówczas nawet lipiec by mi pasował... trzymaj kciuki;)
  • Odpowiedz
  • 1
@idol89: oczywiście chodziło o 48, tylko 8 się trochę starło i jak dla mnie to było 6. A o godzinie, o której to pisałam, mój mózg jeszcze nie pracował i nie pomyślałam, że 46 jest bezsensu ;-)
  • Odpowiedz