Wpis z mikrobloga

Drogie Mireczki. Mam do Was niesamowicie wielką prośbę. Jako, że wypok nie raz dał się poznać jako społeczność spełniająca marzenia, to u tutaj postanowiłem zgłosić się z własną sprawą. Otóż zapewne wielu/wiele z Was mieszka w miastach w Polsce i za granicą, w których istnieje komunikacja miejsca i ma na co dzień z nią kontakt... Otóż potrzebowałbym zebrać kolekcję biletów z takich właśnie środków komunikacji... Z różnych miast, różnych krajów... Im większa różnorodność tym lepiej :) W zwiazku z tym chciałbym się zapytać, czy ktoś byłby w stanie mi podesłać pocztą kilka takich biletów (użytych, skasowanych, pojedynczych lub czasowych) z miejsc/miast w których mieszkacie, lub do których macie dostęp...? Oczywiście zwrócę Wam wszelkie koszta związane z wysyłką:) Chodzi mi tylko o samo uzyskanie tych biletów...

Zdradzę tylko, że chodzi o pewien #rozowypasek i jej urocze hobby... :) I o takiego #niebieskipasek, który chce jej zrobić niespodziankę:)

Jeśli ktoś byłby w stanie mi pomóc w tej karkołomnej akcji, to byłbym niesamowicie wdzięczny... Więcej szczegółów na PW...:):) Dziękuję z góry!:)

#prosba #mirkospelniamarzenia #wychodzzprzegrywuzwykopem #akcjabiletowa
Pobierz sleep-walker - Drogie Mireczki. Mam do Was niesamowicie wielką prośbę. Jako, że wypok...
źródło: comment_vqKpczEHCK1e2yEDpYPTrbzhoNasAJSi.jpg
  • 89
@sleep-walker: (#) szkoda, że dopiero teraz to wyszło. Miałbyś ode mnie bilety z 3city, Wro, Poznania, Krakowa, GOPu, wielu małych miejscowości w całej Polsce, Holandii, Jersey, Hiszpanii, Chorwacji, Węgier, Albanii, Niemiec i jeszcze pewnie trochę więcej...

@sleep-walker: 24h z Warszawy z 2013 roku, 15 minut Poznań z 2012 plus jakieś nowsze z tego miasta, 46 godzin z Krakowa z 2012 (troszkę wytarty, trzymany w portfelu był przez te dwa lata), 24 h i 20 minut z Łodzi - interesują Cię? :-)