Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Widziałem rzeczy, którym wy mirki nie dalibyście wiary. Różowe paski w gorących sunące ku ramionom stulejek. Oglądałem cycki wykopowiczek błyszczące w ciemnościach blisko wrót Leszka. Wszystkie te chwile znikną w czasie jak łzy na deszczu. Czas umrzeć.
  • Odpowiedz
@Jeanne_dArc: Tak jestem ciekaw Joanno_Darc, kto za Tobą stoi. To znaczy, kto Ci pomaga w tych publikacjach. No bo wiesz, stworzenie gifa nie jest łatwe. Kobiety raczej nie ogarniają tych wszystkich "komputerowych spraw". Chyba że jesteś na tyle sprytna i inteligentna, że rozwiązujesz je w pomysłowy sposób. Na zasadzie: nie wiesz jak zrobić gifa od zera z filmu? Ale wiesz, że istnieje stronka która sama automatycznie przerabia wskazany fragment filmu na
  • Odpowiedz
@Bunch: Nie uważam, by trzeba było być wybitnie sprytnym i inteligentnym, aby stworzyć gifa. Wystarczy skorzystać z googla, a to nie jest trudne ;). Youtube to błędny trop...
  • Odpowiedz
@Jeanne_dArc: Miło z twojej strony, że dzielisz się swoimi zdjęciami, no i w końcu zobaczyłem tyle punktów na Twoich pleckach, że łączyłbym kropeczki kreseczkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) a mirko wybacz, jest jak nastolatek który pierwszy raz widzi nagie ciało, wydaje mi się, że co poniektóre komentarze które otrzymałaś są nadwyraz niestosowne.
  • Odpowiedz
Nigdy nie zrozumiem gości którzy jarają się zdjęciami nagich/pólnagich lasek. Nigdy. Rozumiem widzisz dziewczynę na żywo - jest piękna, jarasz się. Widzisz ja na plaży, widzisz ją w bieliźnie, ale #!$%@? widzisz ją na żywo, widzisz jej zmieniającą się mimikę, jej buzię, ruchy ciała, słyszysz jej głos, czujesz dotyk. A tu? Nędzny substytut. Co z tego że ładne ciałko, to tylko zdjęcie. A tu już zarówno obrońcy moralności jak i obrońcy stulejarności
  • Odpowiedz