Wpis z mikrobloga

@venomalus: Średnio przymykają, tzn. jak sobie pijesz przy namiocie to spoko, ale jak gdzieś się szwendasz po drodze ze szkłem to czerwoni(pokojowy patrol) często prosi o wylanie/wypicie/przelanie do plastiku(do twojego wyboru).

@wujekadrian: Często chodzą po namiotach ludzie z plecakami pełnymi wódy i pytają, czy nie chcesz kupić, ceny na jakie ja trafiłem to 25zł za 0.5 żytniej/starogardzkiej i chyba 35 za 0.5 jakiejś lepszej czystej. Z tym, że
  • Odpowiedz
@wujekadrian: Jak chcesz tanio kupić piwo to polecam się przejść/przechajać autobusem(zapakawany na maxa, bilet 1albo 2zł za przejazd w jedną stronę(do/z miasta) do lidla/tesco/biedry wybór spory a i obniżki spore. Osobiście polecam argusa mocnego, w zeszłym roku był po około 1.6zł, czyli za mniej niż 50zł wliczając transport masz karton piwa. 24 argusy mocne > rozcieńczane woodstockowe :D

Jak palisz fajki, zaopatrz się w tytoń, bibułki i filterki, mało kto
  • Odpowiedz
@blablack2: No o to mi chodziło mniej więcej ;) Jak ktoś trzyma się niepisanych zasad to nie ma się co martwić.

@wujekadrian: saperka, dobra ekipa, ubrania których Ci nie żal, dużo wody na podróż jeśli wybierasz się pociągiem, czołówka, coś na łeb. Jeśli chodzi u ubiór to najlepiej sprawdza się IMO luźna biała koszula z rękawami tak trochę za łokieć. Chroni przed słońcem, jest przewiewna i lekka. Minus
  • Odpowiedz
@wujekadrian: wykopujesz sobie dziurę w ziemi w przedsionku namiotu i masz lodówkę :) Przydaje się też czasem gdy coś w ziemi nie pozwala na rozbicie namiotu, można troszeczkę sobie wyrównać :)
  • Odpowiedz
@wujekadrian:

Jak chcesz zrobić jedynkę to po prostu lej za tojkami.

Bilety pod prysznic; jeśli chcesz je kupić szybko i bez kolejki kup je w środku nocy, mając bilety stoisz tylko w krótkiej kolejce pod prysznice, a nie w dwóch kolejkach, jednej zajebiście dużej po bilety i drugiej, mniejszej pod
  • Odpowiedz
@venomalus: Jeszcze jedno, weź namiot którego nie szkoda, wystarczy, że ktoś się na niego przewróci i już po nim, więc lepiej stracić 30-80 niż 150-200+zł

Weźcie leja do piwa, wychodzi szybko, ekonomicznie i zawsze schodzi się więcej ludzi :D
  • Odpowiedz
@blablack2: @wujekadrian: O tak, woda od Allegro to jest moc. Przelicznik był 10 butelek - 0,5l. Z kumplami ostatnio nazbieraliśmy chyba z 250 butelek, trzy wielkie wory na śmieci :)

A z namiotem jak ze wszystkim, nie bierze się nie wiadomo czego, tylko leci po najniższej linii oporu. Szczerze, uwielbiam to uczucie, kiedy nie mam przy sobie nic czego by mi było żal. To jest dopiero wolność :)
  • Odpowiedz