Wpis z mikrobloga

Paranoja korwinka sięga zenitu. Ten koleś jest tak pod kopułą zryty ze to głowa mała. Przypadek kliniczny :-D

Ten świr wrzucił na FB status o takiej treści:

„Coś dziwnego się dzieje. Mój telefon sam się wyłącza, sam dokądś dzwoni, , dzwonią jacyś dziwni ludzie, komputer się co chwila zawiesza, mój portal korwin-mikke.pl siadł CAŁKOWICIE... Takie drobiazgi - ale utrudniają życie.

No, nic: jeszcze tylko niecałe dwa tygodnie. 25.go wszystko ustanie, jak nożem uciął. 

PS. Raz jeszcze powtarzam, na wszelki wypadek: nie mam zamiaru popełniać samobójstwa!”

#jkm #debil #bekazprawakow #heheszki #nueuropa #seryjnysamobojcaatakuje
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@blubi_su: A korwinizm i kaczyzm, na Wykopie osiąga poziom krytyczny. Dobrze że nie mieszkam w Polsce, pewnie stężenie tego syfu musi być bardzo szkodliwe. Ale tak jest przed każdymi wyborami. Spokojnie to minie jak biegunka.
  • Odpowiedz
@blubi_su: biedny Korwin tak bardzo chciałby być w końcu niebezpieczny dla władzy, a tu jak co roku pewnie nikt nie będzie chciał go zabić. Te głuche telefony to pewnie od rodziny i znajomych, żeby poprawić mu samopoczucie.
  • Odpowiedz
@George_Patton: To ja już nie wiem jakim trzeba być pokręconym i nieogarniętym człowiekiem żeby zmienić z Palikota na jego królewską mość. Przecież to skrajnie odmienni ludzie są. Jeden liberalny na 300% a drugi to taki hitler tylko że lubi jeszcze pieścić małe dziewczynki. Nie był nigdy dla nikogo zagrożeniem, nie jest i nie będzie. Po prostu ma zryta banię i wszędzie widzi spiski. Na szczęście jest tak marnym politykiem że
  • Odpowiedz
@blubi_su:

1. W którym miejscu Korwin powiedział, że lubi pieścić małe dziewczynki(chodzi mi o słowa w których dokładnie przyznaje się do lubowania się w małych dziewczynkach)?

2. Gdzie niby widać te związki Hitlera z Korwinem? Jego poglądy są zgoła odmienne, a jeśli mają charakter zbieżny, to w takich kwestiach jak np. antykomunizm, lecz na tej zasadzie każdego moglibyśmy nazywać nazistą.
  • Odpowiedz
Poczytaj sobie komentarze gimbazy pod jego wpisem. Praktycznie wszyscy wzięli to na serio, nawet zaczęli się zastanawiać jak zabezpieczyć jego komputer (janusze IT) :D


@blubi_su: gimbaza to gimbaza, nic nie poradzisz..
  • Odpowiedz
@George_Patton:

Ad.1 - Od prokuratury zażądałem dochodzenia w sprawie bezczelnego, oficjalnego uprawiania pedofilii w szkołach. Z tym, że osobiście wolałbym, by moja córka trafiła w łapy podofila (pedofila – nie „gwałciciela”!), który po po pupie poklepie, biuscik pomaca, może popiesci i pocałuje – niż poszły na taką lekcję (wychowanie seksualne w szkole - przyp. Parzystokopytny). Bo po zetknieciu z pedofilem pozostanie cenne uczucie wstydu i napięcie e-------e – a po takiej lekcji bezpowrotnie utraciłaby zdolność kochania.

Znaczy że kompletnie mu to nie przeszkadza a nawet więcej
  • Odpowiedz
@blubi_su: Coś wam króciutko opowiem. Zabrałem kiedyś (dawno temu) swoją żonę na wiec korwinka, był to Rynek Główny w Krakowie. Jak z mównicy korwinistycznej degrengolady usłyszała że powinna siedzieć w domu, przy garach i nie powinna mieć prawa głosu w wyborach, dla mnie w Polsce skończył się JKM.
  • Odpowiedz
@maxmaxiu: A żona słyszała o jego teorii plemników?

Wiadomo, że kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia. Ostatecznie (Natura czy Bóg – nie będziemy się spierać) nie po to tak skonstruował mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały; wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy.
  • Odpowiedz
@George_Patton: BTW wiesz co jest zajebiste w korwinie? Nie trzeba się starać by go zdeklasować. Koleś popełnia takie absurdalne farmazony że uszy więdną. Najlepsi spindoktorzy nie wymyślili by takich debilizmów po godzinach burzy mózgów. Jest bezbłędny w swoim nieskończonym kretyniźmie :D
  • Odpowiedz
@blubi_su:

Ad 1. Tu wypada mi zapytać czy potrafisz czytać ze zrozumieniem. W pierwszym cytacie nie ma żadnego słowa o tym że Korwin lubi małe dziewczynki. Zanim coś wkleisz to przeczytaj najpierw.

Co do drugiego cytatu. I Korwin nie powiedział nic złego - ta 13-latka z którą Polański uprawiał s--s, nie wyglądała na niedojrzałą (polecam zobaczyć zdjęcia). P-------a w ujęciu prawnym, a medycznym to zupełnie coś innego, granica prawna ma charakter symboliczny, bo po prostu jakaś musiała zostać ustalona, natomiast w ujęciu bodajże medycznym nie jest to zależne od
  • Odpowiedz