Wpis z mikrobloga

Paranoja korwinka sięga zenitu. Ten koleś jest tak pod kopułą zryty ze to głowa mała. Przypadek kliniczny :-D

Ten świr wrzucił na FB status o takiej treści:

„Coś dziwnego się dzieje. Mój telefon sam się wyłącza, sam dokądś dzwoni, , dzwonią jacyś dziwni ludzie, komputer się co chwila zawiesza, mój portal korwin-mikke.pl siadł CAŁKOWICIE... Takie drobiazgi - ale utrudniają życie.

No, nic: jeszcze tylko niecałe dwa tygodnie. 25.go wszystko ustanie, jak nożem uciął. 

PS. Raz jeszcze powtarzam, na wszelki wypadek: nie mam zamiaru popełniać samobójstwa!”

#jkm #debil #bekazprawakow #heheszki #nueuropa #seryjnysamobojcaatakuje
  • 23
@George_Patton: To ja już nie wiem jakim trzeba być pokręconym i nieogarniętym człowiekiem żeby zmienić z Palikota na jego królewską mość. Przecież to skrajnie odmienni ludzie są. Jeden liberalny na 300% a drugi to taki hitler tylko że lubi jeszcze pieścić małe dziewczynki. Nie był nigdy dla nikogo zagrożeniem, nie jest i nie będzie. Po prostu ma zryta banię i wszędzie widzi spiski. Na szczęście jest tak marnym politykiem że wszyscy
@blubi_su:

1. W którym miejscu Korwin powiedział, że lubi pieścić małe dziewczynki(chodzi mi o słowa w których dokładnie przyznaje się do lubowania się w małych dziewczynkach)?

2. Gdzie niby widać te związki Hitlera z Korwinem? Jego poglądy są zgoła odmienne, a jeśli mają charakter zbieżny, to w takich kwestiach jak np. antykomunizm, lecz na tej zasadzie każdego moglibyśmy nazywać nazistą.
Poczytaj sobie komentarze gimbazy pod jego wpisem. Praktycznie wszyscy wzięli to na serio, nawet zaczęli się zastanawiać jak zabezpieczyć jego komputer (janusze IT) :D


@blubi_su: gimbaza to gimbaza, nic nie poradzisz..
@George_Patton:

Ad.1 - Od prokuratury zażądałem dochodzenia w sprawie bezczelnego, oficjalnego uprawiania pedofilii w szkołach. Z tym, że osobiście wolałbym, by moja córka trafiła w łapy podofila (pedofila – nie „gwałciciela”!), który po po pupie poklepie, biuscik pomaca, może popiesci i pocałuje – niż poszły na taką lekcję (wychowanie seksualne w szkole - przyp. Parzystokopytny). Bo po zetknieciu z pedofilem pozostanie cenne uczucie wstydu i napięcie erotyczne – a po takiej
@blubi_su: Coś wam króciutko opowiem. Zabrałem kiedyś (dawno temu) swoją żonę na wiec korwinka, był to Rynek Główny w Krakowie. Jak z mównicy korwinistycznej degrengolady usłyszała że powinna siedzieć w domu, przy garach i nie powinna mieć prawa głosu w wyborach, dla mnie w Polsce skończył się JKM.
@maxmaxiu: A żona słyszała o jego teorii plemników?

Wiadomo, że kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia. Ostatecznie (Natura czy Bóg – nie będziemy się spierać) nie po to tak skonstruował mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały; wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy.
@George_Patton: BTW wiesz co jest zajebiste w korwinie? Nie trzeba się starać by go zdeklasować. Koleś popełnia takie absurdalne farmazony że uszy więdną. Najlepsi spindoktorzy nie wymyślili by takich debilizmów po godzinach burzy mózgów. Jest bezbłędny w swoim nieskończonym kretyniźmie :D
@blubi_su:

Ad 1. Tu wypada mi zapytać czy potrafisz czytać ze zrozumieniem. W pierwszym cytacie nie ma żadnego słowa o tym że Korwin lubi małe dziewczynki. Zanim coś wkleisz to przeczytaj najpierw.

Co do drugiego cytatu. I Korwin nie powiedział nic złego - ta 13-latka z którą Polański uprawiał seks, nie wyglądała na niedojrzałą (polecam zobaczyć zdjęcia). Pedofilia w ujęciu prawnym, a medycznym to zupełnie coś innego, granica prawna ma charakter