Wpis z mikrobloga

Paranoja korwinka sięga zenitu. Ten koleś jest tak pod kopułą zryty ze to głowa mała. Przypadek kliniczny :-D

Ten świr wrzucił na FB status o takiej treści:

„Coś dziwnego się dzieje. Mój telefon sam się wyłącza, sam dokądś dzwoni, , dzwonią jacyś dziwni ludzie, komputer się co chwila zawiesza, mój portal korwin-mikke.pl siadł CAŁKOWICIE... Takie drobiazgi - ale utrudniają życie.

No, nic: jeszcze tylko niecałe dwa tygodnie. 25.go wszystko ustanie, jak nożem uciął. 

PS. Raz jeszcze powtarzam, na wszelki wypadek: nie mam zamiaru popełniać samobójstwa!”

#jkm #debil #bekazprawakow #heheszki #nueuropa #seryjnysamobojcaatakuje
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@blubi_su: To były stare czasy, wiesz korwin na rynku wiele razy agitował. Całe szczęście Bóg dał też kobiecie rozum. Ja zaliczam się do tej szczęśliwej męskiej populacji, mając kobietę inteligentną. Niech plemnik będzie z Januszem!
  • Odpowiedz
@George_Patton:

Ad1. Oczywiście że nie ma powiedzianego wprost. Przeciez to polityk... A teraz serio, bez zgrywania debila. Jak ktoś PUBLICZNIE ma takie poglądy to nie łatwo się domyśleć jakie poglądy ma prywatnie. Co do wyglądu to błagam. Jeśli 8 latce zrobi się zajebisty makijaż i nie będzie wyglądała na niedojrzałą to jest już wszystko spoko? Mówisz mi tu o medycznym podejściu. A psychika to co? Słyszałeś o czymś takim jak
  • Odpowiedz