Wpis z mikrobloga

Mireczki! Potrzebujemy pomocy. Mój #rozowypasek znalazł dzisiaj tą oto wiewiórkę. Mama tej wiewiórki się utopiła a ta mała sama hasała wokół kościoła. Ma ona mniej więcej 6 tygodni na nasze oko. Dzwoniliśmy do leśniczówek i w wiele miejsc. Udało się dodzwonić do jednego gościa, który poradził, że trzeba ją odchować. Jadła już mleko i chcemy ją jakoś ogarnąć. Pytanie tylko jak, lub gdzie się zwrócić? Kojarzę, że ktoś jakiś czas temu opiekował się psiakami czy jakimiś kotami. Kto ma jakieś rady? Dodam, że jesteśmy studentami i zastanawiamy się nad tym żeby zawieźć ją do #krakow

#pytanie #kiciochpyta #zwierzeta #weterynarz #cotuzrobic
  • 31
@tamiassibiricus: edit: na tej stronie piszą, że można krowie i kozie - bo można, ale ze względu na laktozę mogą wystąpić biegunki, więc prościej i zdrowiej jest dawać bez laktozy niż potem faszerować malucha lekami. odrobaczenie jest bardzo ważne i to masowanie brzuszka. niestety, nie jestem w stanie ocenić w jakim wieku jest ta wiewióra i czy tego masowania w związku z tym potrzebuje, ale na wszelki wypadek nie zaszkodzi jej
via Android
  • 0
@Sypu:

@Alfabet_Morsa:

@polok20:

@tangerine_:

@emdzi:

@yanke:

@Vinniczek:

@eR_G:

@tamiassibiricus: masowanie pomogło. Coś mu tam poleciało.

No i jedziemy do #krakow

Mój #rozowypasek idzie z nią jutro do weterynarza. Nazwaliśmy go (ma pisiora :D) Chewbacca :D

Nie będę spamował już więcej tagami. Jak ma ktoś ochotę to niech obserwuje tag #wiewiorchewie

Będą pojawiały się tutaj informacje co aktualnie słychać u Chewiego

Pic related :D
yodaa1 - @Sypu: 

@AlfabetMorsa: 

@polok20: 

@tangerine: 

@emdzi: 

@yanke: 

@Vin...

źródło: comment_Ll3V1sEm3IXEOm5Q5yEJq0QKd71ygnoU.jpg

Pobierz