Aktywne Wpisy
#motoryzacja #samochody
Jakie samochody z lat 2000 waszym zdaniem będą w przyszłości cenionymi klasykami? Jeżdżę na co dzien audi a3 z 2006 ale szukam też czegoś co może zyskać na wartości za 10-20 lat. Może jakiś mustang V GT z pakietem Saleen?
Jakie samochody z lat 2000 waszym zdaniem będą w przyszłości cenionymi klasykami? Jeżdżę na co dzien audi a3 z 2006 ale szukam też czegoś co może zyskać na wartości za 10-20 lat. Może jakiś mustang V GT z pakietem Saleen?

Logoludy +70
Jutro cały świat za Argentyną. Nie wyobrażam sobie żeby ktoś z własnej woli mógł kibicować Angolom no może poza fanbazą Criastiano która będzie liczyć na porażkę Messiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
#mecz





Dokładnie tak, były minister sprawiedliwości, prokurator generalny, a nie jest w stanie oznaczyć prawidłowego konta Nawrockiego na tt
źródło: IMG_3630
PobierzNiech Kwiatkowski wrzuci wezwanie jakie dostał
Ten gangus nie został skazany za sutenerstwo tylko za porwanie kogoś tam (ja wiem), ale Kwiatkowski utrzymywał, że gościa skazali za sutenerstwo, więc go pozwał i tyle
Sam pan Masiak w jednym z wywiadów przyznał, że został skazany i jego wyrok jest niezatarty, dlatego można mówić, iż jest przestępcą i kryminalistą, przy czym nie został skazany za sutenerstwo, ale za porwanie człowieka – przyznał senator.
To są jakieś twoje urojenia na temat
@politicalCaptain: problemem jest że wyszukiwarka twittera jest za przeproszeniem gówniania. Zwykle trzeba wyszukiwać nicku w google i potem kopiować do twittera.
skąd wiesz za co go pozwał?
Powodem ma być jeden z wywiadów, w którym Krzysztof Kwiatkowski wspomniał o kryminalnej przeszłości Wielkiego Bu oraz jego powiązań z kandydatem na prezydenta Karolem Nawrockim. To jednak nie powstrzymało senatora przed zaskakującym gestem! W studiu "Expressu Biedrzyckiej" pojawił się nie tylko z wydrukami pozwów, ale też z wielkim plakatem Wielkiego Bu.
Zapowiedział, że odpowie Masiakowi, iż dalej będzie mówił prawdę o tym, za co był skazany i o jego znajomości z Nawrockim. Wygłosił przy tym apel do Nawrockiego, żeby "wezwał swojego wieloletniego znajomego, dla którego jest autorytetem, żeby nie podejmował działań, które mogą być odbierane jako próba zastraszania, uciszania i próba ukrycia prawdy".
W maju 2024 r. kontrowersje wzbudziło zdjęcie, które Patryk Masiak zrobił sobie z