Wpis z mikrobloga

Miał ktoś styczność z telefonami od Kruger&Matz? Obecnie poszukuję sobie nowego telefonu i dostałem możliwość zamówienia w cenie hurtowej.

Co sądzicie na temat tej marki? Który model z ich smartphonów byście wybrali? Jak jest z jakością wykonania, ewentualnym serwisem? Z tego co wiem to Polska firma produkująca telefony w Chinach, więc interesuje mnie jak wygląda gwarancja. Ogólne wrażenia?:)

Do przeznaczenia mam kwotę około 500zł.

wołam #android #smartfon #telefony #krugermatz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tonymakarony: ojcu kupiłem DRIVE, zadowolony, bardzo szybki, długo trzyma bateria, nic więcej nie jestem w stanie powiedzieć, jedyne co ten android taki dziwny. może najpierw sprawdź romy czy można tam wgrać, klawisze cofnij i ten lista zamienione wzajemnie
  • Odpowiedz
Lepiej sprawdź czy w konkretnym modelu można wyjmować baterię. W którymś się nie dało. Bateria Ci się spieprzy i masz po telefonie. Poczekaj lepiej na wersję Soul. Zapowiada się nieźle.
  • Odpowiedz
Pisze wlasnie z modelu Drive, to moj pierwszy android, ale jestem zadowolony calkiem. W porownaniu z telefonami znajomych megaszybki, bateria niezla (4000mah), gps lapie w kilka sekund, zdjecia w dobrym swietle robi bardzo ladne. Pograc tez mozna sobie nawet w lepsze gry. Minusy - slaba jakosc muzyki, glosne ostrzenie w aparacie i android 4.1 bez aktualizacji na razie. W sumie nie zaluje zakupu ;) (dostalem za 499 zl)
  • Odpowiedz