Wpis z mikrobloga

staramy się na bieżąco wprowadzać zmiany w nowym Wykopie. Przed chwilą wprowadziliśmy

- szybki zakop :)

- zoptymalizowaliśmy JSy, dzięki czemu strona działa szybciej

- ciemniejsze, bardziej kontrastowe czcionki

- wprowadziliśmy szary kolor dla już kopniętego linka

- usunęliśmy również mniejsze bugi

P.S. Pracujemy dalej.. :)
  • 55
i tak tego nie da się przeglądać. Weźcie powiększcie czcionkę tytułową każdego znaleziska i przywróćcie jej pomarańczowy kolor, powiększcie ją o 1-2 rozmiary i będzie okej.
Ah, jeszcze sprawa. Aby linki "dodany 19 godz. temu przez [..]" były zawsze pod tytułem wykopu. Nie trzeba będzie ich szukać, lepiej niech będą w statycznym miejscu.
@wojtekmaj: to jest raczej niemożliwe, jak moderator grupy cycki ustali próg wejścia na główną na 1 wykop to dopiero będziesz miał tu burdel :) poza tym nie każdy jest zainteresowany wykopami z wszystkich grup :)
W "Mój Wykop" umieściłbym zbiorczą listę wykopów ze wszystkich grup, do których się zapisałem (dałbym też możliwość zaznaczenia, które grupy uwzględniać).

Brakuje mi możliwości ustawienia sobie w opcjach progu zwijania zaminusowanych komentarzy. Jak widać początkowa funkcja minusów się nie sprawdza i często ukrywane są komentarze nie będące spamem i nie chce mi się za każdym razem klikać na "pokaż komentarz". Dodałbym możliwość zgłaszania komentarza jako spam.
@marcinxd7: Komentarze się nie kasują (chyba). Po prostu co jakiś czas z jakiegoś powodu się nie załadują. Z resztą zawsze kiedy w jakimś temacie brakuje komentarzy to jednocześnie na wykopalisku widzę kilkanaście zamiast prawie czterystu znalezisk (nie, nie przeskoczyło mi do innej grupy). Napisanie komentarza, lub zwykłe odświeżenie strony pomaga. To wygląda tak jakby różne elementy były zapisywane na różnych serwerach i nie zawsze załadowało sie wszystko z wszystkich.
Trochę dziwnie zrobione jest przeglądanie grup. Gdy oglądam grupę, do której nie należę, to widzę link do listy osób zapisanych do grupy. Ale kiedy się do nie zapiszę link znika i nie mogę sprawdzić, kto jest w grupie. To bug czy ficzer? :)
A, i jeszcze z tym szybkim zakopem: nie wiem czy tylko ja tak mam, ale jak klikam w "szybki zakop" i wyświetla się lista powodów, a potem ja się rozmyślam i nie chcę zakopywać, to lista nie znika, tylko leży sobie dalej na stronie.
Niewygodny jest zakop linków z głównej...

I jeszcze przy wykopach ze znaczkami (gazeta wyborcza, webhosting itp) nie ma szybkiego zakopu...

I co z utraconymi ulubionymi??
IMO jest super. Oczywiście trzeba dopracować, ale rozbicie na grupy - genialny pomysł. To odpowiedź na wszystkie narzekania wykopowiczów, że poziom spada, że coś nie nadaje się na główną - każdy może stworzyć swoją grupę tematyczną,

z ludźmi, których poziom im pasuje.

Good job fellas!
IMO wszystkie te, komunikaty typu 'odpowiedział x minut temu' co teraz są przyszarzone spokojnie można by przenieść jako tooltip nad komentarzem czy coś, bo teraz jest dużo takich informacyjnych ale zasmiecajacych jesli na widoku rzeczy.
A wie ktoś dlaczego jak klikam na dowolny wykop to najpierw mam białą stronę jedynie z paskiem wykopy na górze i muszę klikną źródło żeby zobaczyć wykop