Wpis z mikrobloga

Miraski, stała się rzecz straszna - usiadłem na swoich Sennheiserach HD201 przypadkowo i je połamałem :( Próbowałem je skleić, ale to już nie to samo - są niewygodne jak się je nosi :/

Ponieważ to są już drugie słuchawki nauszne jakie się połamały, to szukam czegoś innego, tańszego niż HD201, w podobnej jakości. Ważne, aby miały długi kabel, co najmniej te 1,5m. No i muszą być wygodne, przynajmniej tak samo jak HD201

Co możecie polecić?

#sluchawki #audiofeel #dzwiek #pytaniedomirkow #sennheiser #hd201
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gwarancja dotyczy też uszkodzeń mechanicznych, np. połamania się połąku?


@galopujacy_zolw: może to być cokolwiek, nawet jak wrzucisz pod tramwaj ;) nie dotyczy tylko tego co przy normalnym użytkowaniu się zużywa, czyli np gąbeczki.
  • Odpowiedz
@grim: fajnie :) sądzisz, że jakbym napisał do Sennheisera i zapytał się czy mi wymienią słuchawki w ramach gwarancji na nowe (oddam im stare) to się zgodzą? Bo one są dla mnie zajebiste, no ale obecnie niewygodne. Podobno połamania połąku zdarzają się dosyć często wśród użytkowników nausznych słuchawek...
  • Odpowiedz
jakie polecasz w cenie do ok. 50-60 zł?


@galopujacy_zolw: w tym przedziale to za bardzo się nie orientuję, ja mam Porta Pro i UR40 i te mogę z czystym sumieniem polecić. Może UR18?

sądzisz, że jakbym napisał do Sennheisera i zapytał się czy mi wymienią słuchawki w ramach gwarancji na nowe (oddam im stare) to się zgodzą?


@galopujacy_zolw: jak masz na gwarancji to warto napisać :)
  • Odpowiedz
@galopujacy_zolw: opiszę trochę dokładniej jak to wygląda ;)

Przy jakimkolwiek uszkodzeniu pakujesz to co zostało z twoich słuchawek i wysyłasz. Każde skorzystanie z dożywotniej gwarancji kosztuje chyba 30zł (z tego co pamiętam), nie jest istotne co się z nimi stało (i nikogo to w sumie nie interesuje). W zależności od uszkodzenia słuchawki są naprawiane (tzn wymieniane uszkodzone części) lub jeśli się nie da to całe będą nowe.
  • Odpowiedz
@galopujacy_zolw: tak, bez spiny, wymieniają, choćbyś wysłał im pył księżycowy i napisał, że tyle zostało ze słuchawek. Koss Porta Pro w swojej cenie są naprawdę świetne i grają świetnie. Wyglądają nieziemsko c-----o i nie tłumią otoczenia jak HD201. Ale w porównaniu do tych Senków? Właściwie nie ma co porównywać, Koss wyprzedza je o całą klasę.
  • Odpowiedz