Wpis z mikrobloga

#android #asus #gorzkiezale #firstworldproblems

Już czaję, co w moim TF300T się skopało przy aktualizacji z 4.0 do 4.1... Kompletnie nic. Skopała się za to karta MicroSD (a myślałem, że to slot walnięty w tablecie), która siedziała w tablecie podczas aktualizacji. Każda inna jest wykrywana bez problemu.

I teraz pytanie. Skoro kupowałem tab + kartę (tu, tyle że niebieski), to reklamację tej karty powinni mi uznać i wymienić na drugą, tak?
  • 6
@Tojtek: nei, jesli uszkodziles ze swojej winy. nie wiem, czy przy aktualizacji jest napisane, zeby wyciagnac karte. jesli tak - jestes na przegranej pozycji.
@Tojtek: no to jak nie bylo, to mozesz napisac maila i sie dowiedziec. chociaz ciezko moze byc Ci udowodnic, ze stalo sie to podczas aktualizacji.
@O__Q: Najlepsze jest to, że w kompie karta wykrywana jest prawidłowo. Tablet natomiast, po podłączeniu karty, łapie zwiechę na minutę, max dwie. Oczywiście karty nie widzi. Mam możliwość za parę dni pojechać do sklepu X-KOM (byłem już i pokazywałem problem - obiecali się odezwać, niestety brak odzewu mimo upływu czasu) z tą kartą, dowodem zakupu i jakąkolwiek inną kartą, by pokazać, że to ta karta stanowi problem. Po prostu ta konkretna