Wpis z mikrobloga

#united #premierleague #pilkanozna

Przegląd ciekawostek twitterowych

- Wg ostatnich doniesień już dziś wieczorem albo jutro kontrakt z Manchesterem United ma podpisać Louis van Gaal. Ma to być umowa na dwa lata. Potwierdzono, że Ryan Giggs będzie pełnił ważną rolę w sztabie Holendra - ma zostać trenerem pierwszego zespołu albo asystentem.

- Wg "The Mirror" jeszcze przed podpisaniem kontraktu van Gaal podjął swoje pierwsze decyzje personalne. 62-latek miał zablokować niemal sfinalizowany już transfer Naniego do Juventusu.

- Dzisiaj może być ostatnie spotkanie Ryana Giggsa na Old Trafford w roli zawodnika. Walijczyk w przyszłym sezonie chce skupić się w pełni na pracy trenerskiej i tym samym zakończyć piłkarską karierę. Według różnych źródeł, Giggs wystąpi dzisiaj w spotkaniu z Hull, ale najprawdopodobniej pojawi się na boisku dopiero z ławki rezerwowych.

- Wayne Rooney nie odejdzie latem z Manchesteru United. Pogłoski o niezadowoleniu z wyboru Louisa van Gaala na stanowisko menadżera są mocno przesadzone. Anglik zamierza walczyć o miejsce w pierwszym składzie, a także o pobicie rekordu strzeleckiego sir Bobby'ego Charltona.
  • 17
  • Odpowiedz
@rMp77:

Wayne Rooney nie odejdzie latem z Manchesteru United.


Szok i niedowierzanie; myślałem, że czmychnie z MU zaraz po podpisaniu kontraktu 300 tys. £ na tydzień, który też zapewnia mu rolę ambasadora w klubie.
  • Odpowiedz
@rMp77: To jest troche pogmatwane i sam do końca nie wiem jak z tym jest ale zdaje mi się ze wygrana Arsenalu i tak nic nie daje Manchesterowi będąc na 7 miejscu.
  • Odpowiedz
@rMp77: Bardzo możliwe że Machester po usunięciu z pozycji trenera Moyes'a w ogóle nie celewał w 6 miejsce. Powiedzmy sobie szczerze dla tego klubu pieniądze z LE to #!$%@? a nie pieniądze i żaden zaszczyt. Odbiją sobie jakimś kontraktem z firmą. Bardziej liczy się wygrana w PL.
  • Odpowiedz
@rMp77: jeśli to wszystko się potwierdzi to motzno zajebiscie. Zwłaszcza zatrzymanie Naniego daje nadzieję na to, że Young wyleci a Valencia zajmie stałe miejsce na ławie. Nie podoba mi się tylko to, że rooney może zostać kapitanem, piłkarz bardzo dobry ale ma siano w bani a jego ekscesy z transferami i kontraktem automatycznie powinny go dyskwalifikować
  • Odpowiedz
@Puccini: Na pewno byłby to dobry poligon doświadczalnych dla tych młodych zawodników ale muszą podziękować starszym kolegom za ten sezon. Znając zamiłowanie Van Gaal'a do sprawdzania młodych zawodników na pewno dostawaliby odpowiednie szanse ale cóż trzeba będzie obejść się smakiem ;p
  • Odpowiedz