Wpis z mikrobloga

Ej mirki, bo widzę że obeznani jesteście w temacie międzynarodowego randkowania. Znacie jakieś portale randkowe gdzie można by poznać jakiegoś faceta z Europy? Byle nie ciapaka i nie kogoś zeuropy środkowo-wschodniej (Polska, Czechy, Ukraina, Litwa etc. odpada ze względu na spore stężenie cebuli, seb, przegrywu i problemów z higieną). Jacyś Niemcy, Hiszpanie, Anglicy, Szwedzi, Duńczycy etc. najlepiej. Coś jak te portale gdzie ogłaszają się Ukrainki i Rosjanki, tylko z facetami z zachodu? Jest coś takiego albo coś podobnego? #randki
  • 49
@chori: nie, spotykałam się kiedyś z niemcem i gdyby nie konieczność wyjazdu z mojej strony, to bylibyśmy dalej razem. Generalnie widzę, że wszystkie moje koleżanki które mają faceta z zachodu mają szczęśliwe związki, więc chcialabym chyba też spróbować. Mówią że zupełnie inny poziom.
@kate1990: a ja ci tlumacze ze twoje wymagania spelnia arabski ksiaze z bajki tysiac i jendej nocy tzw. habibi nawinie ci co chcesz uslyszec, do garow zagoni, z pasji ci #!$%@? od czasu do czasu prośba z bachorami to ty do kraju tylko nie wracaj bo jego rodzina jeszcze tu przyjedzie