Wpis z mikrobloga

@Caishen: ja to obszedłem, moje hasło ma spokojnie ponad 25 znaków. Tyle, że nie pamiętam w jaki sposób, coś ze zmianą sposobu logowania i edycja tych ustawieć
  • Odpowiedz
@CrossX: (#)

Logowanie nie powiodło się. W nowym serwisie transakcyjnym zmieniła się lista dozwolonych znaków specjalnych. W Twoim haśle znajduje się znak niedozwolony (np. znak euro, litery z innego alfabetu niż polski). Zmień hasło w dotychczasowym serwisie transakcyjnym.


Znaki specjalne w moim haśle:

. = ; ' : @ _
  • Odpowiedz
@Biune: wpisywanie kilka liter jest ochroną gdy masz podsłuch na linii ty-bank, bo złodziej nie zdobędzie całego twojego hasła tak szybko. jeżeli wpisujesz całe hasło, to wystarczy mu raz

opcja z kilkoma znakami jest dużo bardziej obciążająca dla banku, ale w takich przypadkach bezpieczniejsza
  • Odpowiedz
@padobar: Masz racje i kłaniam się z szacunkiem.

Zastanawiałem się też dlaczego jest taka forma logowania z kilkoma znakami. W sumie to jest przemyślane jednak nie mogłem się zalogować przez tą metodę i wróciłem do standardowej.
  • Odpowiedz
@Caishen: ale co ci w sumie mieli powiedzieć? Studenci siedzący w boxach 1x1,5m za 7zł/h z programem do najprostszej obsługi i wyświetlania danych dzwoniących klientów. Oni nie piszą tego systemu.
  • Odpowiedz