Wpis z mikrobloga

Witajcie;)

Wybaczcie, że tak późno, jednak brakło czasu na dotarcie do komputera;) Jakby co, już po, ale od początku...

Jak wiecie, wczoraj o 19:00 w Sopocie, oświadczałem się swojej dziewczynie i prosiłem o pomoc w dostarczeniu kwiatów. Zainteresowanie akcją było spore, zgłosiło się wiele osób (spora część z czasem wykruszyła się) i wszystko wyszło wspaniale;) Do ostatniej osoby mój #rozowypasek nie wiedziała co się dzieje i czemu ci wszyscy ludzie podchodzą akurat do niej;) Gdy do niej dotarło to co się dzieje uroniła parę łez;)

Powiem tak: JESTEŚCIE WSPANIALI!

Bardzo chciałbym podziękować obecnym: @parasolki, @nowik, @Out0fControl, @Adammik, @Svetlan (?) oraz pewna dziewczyna, której z Wykopu nie kojarzyłem (pewnie była ze spotted). Chyba wszystkich dobrze rozpoznałem, jeśli się pomyliłem to wybaczcie, ale adrenalia wziełą górę;P

Dzięki za gratulacje z poprzedniego wpisu dla @MasterSoundBlaster ;)

Dzięki również @Biune za polecenie Laguny;)

Wołam zainteresowanych, tych którzy chcieli wziąć udział w akcji oraz taktyków;)

@MasterSoundBlaster @syntezjusz @Floki @podredowana @bartek915 @AnsuzSowilo @fristajl @maciekawski @nowik @parasolki @atrapa @Roballo @Kondzio_Polonia @Paralotnia @Out0fControl @Svetlan @tronido @cycjusz157 @white1565 @Adammik @lennyface

#sopot #gdynia #gdansk #trojmiasto #oswiadczajsiezwykopem

Ach, zapomniałbym... z tej strony @pshemeq
oswiadczyny2014 - Witajcie;)



Wybaczcie, że tak późno, jednak brakło czasu na dotar...

źródło: comment_HznmfrDJuTn8fbTycQxywvCRqG8cMBGH.jpg

Pobierz
  • 48