Wpis z mikrobloga

@xvovx: Nie wiem jak to zrobić. Ale nie wiem też jak można używać kart pod paskiem adresu xD Przecież to myszką wtedy trzeba celować w te karty, a jak są one na górze to wystarczy przesunąć myszkę na maxa do góry ;)

Jeśli w edytorze okna nie ma takiej opcji (przesunięcia kart) to po prostu się nie da.

E: Sprawdziłem. Nie da się.
@Desp3r:

Dziękuję Ci dobry człowieku. Odzyskałem spokój ducha. :D

@Czipsu

Ale nie wiem też jak można używać kart pod paskiem adresu xD


Robię tak już od czasów FF 2.0, czyli już ładne kilka lat. Jest to dla mnie układ tak logiczny i tak naturalny, że wszelki inny uważam za cokolwiek dziwaczny. ;D
@xvovx: @Czipsu: @Desp3r: Widzę gorzkie żale na temat wyglądu FF 29, więc i ja się dołączę. Dzięki temu dodatku "classic theme restorer" usunąłem już tan przycisk który pojawił się po prawej stroniepaska adresu i wyszukiwania "Pokaż menu", jednak zamiast niego pojawił mi się przycisk Firefox, który otwiera listę rzeczy, które są w pasku menu i nie wiem, jak go usunąć, po wybraniu opcji dostosuj ten przycisk znika :/ Druga
@CCCCC: Mi nowy wygląd nie przeszkadza. Nie rozróżniam czy jest lepszy czy gorszy od starego, jest inny, bardziej chromowy. Ale w ff i tak mam swój motyw, a do przycisku opcji przyzwyczaiłem się po godzinie. Ma przede wszystkim działać, a dopiero potem wyglądać :)
@CCCCC:

Oba przyciski "Firefox" można swobodnie przemieszczać pomiędzy paskami, jak i całkowicie wyrzucić. Jeden z nich (ten, gdzie można umieścić rzadziej używane funkcje jest akurat całkiem dobrym pomysłem i go sobie zostawiłem, aczkolwiek przesunąłem w inne miejsce.

Co do połączenia przycisków "wstecz/dalej" z paskiem adresu to szczerze mówiąc nawet nie zauważyłem, że tak się stało.

Ale po sprawdzeniu już wiem w czym tkwi sprawa. Musisz włączyć "Icons+text" i wtedy się pojawiają
Pobierz xvovx - @CCCCC: 

Oba przyciski "Firefox" można swobodnie przemieszczać pomiędzy pask...
źródło: comment_JwpU1AnCubgeLFjwtKgJTXTmYBDEKgSO.jpg
@xvovx: Dupa, po włączeniu icons + text da radę to rozdzielić, ustawiłem sobie jak chciałem, potem włączyłem same icons i przyciski wstecz dalej znów się połączyły z paskiem adresu :/

A jak dokładnie usunąć ten przycisk Firefox z lewego górnego rogu okna?
@CCCCC:

Kurde, faktycznie po wyłączeniu icons+text znowu się pojawia. To zbytnio nie wiem ja na to zaradzić. Ja się jakoś tak przyzwyczaiłem, że trzymam to cały czas włączone.

A co do tego przycisku firefox to można go usunąć: PPM i "usuń z paska narzędzi". Ewentualnie "dostosuj" i po prostu przenieść.
@xvovx: Nie da się kliknąć prawym tego pomarańczowego przycisku Firefox, ani go przenieść w żadnym trybie, znika on tylko po aktywowaniu paska tytułu, jak wyłączę pasek tytułu, to pojawia się to żółte dziadostwo
@CCCCC:

Ah, chodzi ci o tą małą ikonkę liska w lewym górnym rogu? Myślałem, że chodzi ci o to co wywołuje dodatkowe menu.

A ona w czymkolwiek przeszkadza tam na górze? Nawet jej zbytnio nie widać. ;)
@CCCCC:

Naprawdę nie mam pojęcia nie tyle nawet jak się tego pozbyć, ale skąd to wziąć. U mnie nic takiego się nie pojawiło po aktualizacji. Zresztą na zamieszczonym screenie widać, że tego u mnie nie ma.
@CCCCC: w tym dodatku musisz odznaczyć opcję "tabs in titlebar.." wtedy znika ten pomarańczowy przycisk. Ja z kolei chciałbym mieć jeszcze opcję przy przycisku wstecz, aby wybrać do której strony wstecz chcę wrócić. Korzystałem kiedyś z takiej opcji, nie pamiętam tylko w której przeglądarce tak było :/
@Teith: >w tym dodatku musisz odznaczyć opcję "tabs in titlebar.."

Shieeeet, zupełnie zapomniałem, że ten dodatek też ma opcje do konfiguracji, dzięki, zaraz obczaję co tam idzie ciekawego ustawić :)
@Teith: Noo, w końcu jest idealnie :D Żółty przycisk usunięty, włączyłem "movable back-forward buttons", nawet jest lepiej niż wcześniej, bo górna belka jest teraz niższa.

@xvovx:
Ja z kolei chciałbym mieć jeszcze opcję przy przycisku wstecz, aby wybrać do której strony wstecz chcę wrócić.


@Teith: Jak klikniesz prawym na pasku i "Dostosuj" to na tej liscie powinien być taki trójkącik - strzałeczka w dół o nazwie "Wstecz Do Przodu" to jest chyba to o co ci chodzi, po kliknięciu tego wysuwa się lista z historią aktualnej karty.