Wpis z mikrobloga

Tu mówi bankierowy śmieszek. w odpowiedzi na TEN WPIS i prowokację @Szokatnica informuję, o tym, co następuje. Jeżeli do 20:00 nie będzie tu 500 plusów, nasza nowa śmieszkowa koleżanka zostanie zmuszona do oglądania mirko niezalogowana i #tylkodzienny. Wyłącznie tagi #neuropa, #4konserwy i profil @lechwalesa. Nie sądzę, żeby to wytrzymała, a wtedy możecie jej więcej nie zobaczyć (a tego byśmy nie chcieli) Jeśli plusy będą, uwolnimy ją, Ty uwalniasz naszego człowieka, a w zamian coś Ci podeślemy. A jeżeli tych 500 plusów nie będzie, to trudno. I tak pisał słabe teksty, nie lubi #jkm, #alizee i nie chce zajmować się #kryptowaluty.

#spamujetagami #szantaz #bankier #dzienwredakcji #zebrajoboprowokacja
Bankierpl - Tu mówi bankierowy śmieszek. w odpowiedzi na TEN WPIS i prowokację @Szoka...

źródło: comment_BnIOxQymryCPBQFHP1wZOFXV36th1jtn.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

waham się czy wam nie dać suba i nie zaszczycić obecnością wśród elity uzytkowników z moim subem


@kamdz: osz Ty, własnie zauwazylem ze przestałeś mnie subować!

  • Odpowiedz
@Bankierpl: będę wdzięczny, bo chciałbym poznać jakąś sensowną analizę kogoś z branży, bo głosów jest mnóstwo a tak naprawdę nie widziałem merytorycznej analizy tego o czym pisałem. Z góry dzięki. Wołajcie.
  • Odpowiedz