Wpis z mikrobloga

Tu mówi bankierowy śmieszek. w odpowiedzi na TEN WPIS i prowokację @Szokatnica informuję, o tym, co następuje. Jeżeli do 20:00 nie będzie tu 500 plusów, nasza nowa śmieszkowa koleżanka zostanie zmuszona do oglądania mirko niezalogowana i #tylkodzienny. Wyłącznie tagi #neuropa, #4konserwy i profil @lechwalesa. Nie sądzę, żeby to wytrzymała, a wtedy możecie jej więcej nie zobaczyć (a tego byśmy nie chcieli) Jeśli plusy będą, uwolnimy ją, Ty uwalniasz naszego człowieka, a w zamian coś Ci podeślemy. A jeżeli tych 500 plusów nie będzie, to trudno. I tak pisał słabe teksty, nie lubi #jkm, #alizee i nie chce zajmować się #kryptowaluty.

#spamujetagami #szantaz #bankier #dzienwredakcji #zebrajoboprowokacja
Bankierpl - Tu mówi bankierowy śmieszek. w odpowiedzi na TEN WPIS i prowokację @Szoka...

źródło: comment_BnIOxQymryCPBQFHP1wZOFXV36th1jtn.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
Wyłącznie tagi #neuropa, #4konserwy i profil @lechwalesa.


@Bankierpl:

Masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego prezydenta polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak
  • Odpowiedz
@Bankierpl:

Problem jest taki że szef dalej nie widzi w tym swojej zapłaty i trochę prychnął z żebrów o plusy. Powiedział też że chętnie zajmie się tą Panią i chętnie zamieni ją za tego bankiera w formie zapłaty ; )

Więc co dalej? : )
  • Odpowiedz
@Bankierpl: No czy wy macie rozum i godnośc człowieka? Pracownicy bankier.pl mają krew na rękach. Tak, krew. Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama nowej pracownicy, okazało się, że dziewczyna popełniła samobójstwo. Powiesiła się, zostawiła list pożegnalny, w którym napisała, że nie może znieść szykanowania jej w internecie. Brawo. Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko
  • Odpowiedz