Wpis z mikrobloga

@serniczekwiedensky: z tym, że ktoś mógł "złe palić" to akurat 100% prawdy, bo tyle gówna lata po ulicy, że niektórych to nawet wrogowi by było wstyd sprzedać xd
ale to też nie zmienia faktu, że są ludzie na których to źle działa albo nie lubią
  • Odpowiedz
@Lefty to prawda, kiedyś pierwszy raz zapaliłem i dostałem palpitacji serca. Ziom który pali od lat, mówił mi ciągle, że to było jakieś g---o, ze on to ma dobry towar, żebym zapalił jeszcze raz itd. No i faktycznie, zapaliłem i dostałem dokladnie takiej samej palpitacji serca
  • Odpowiedz
@Simple-Man: no przecież to nie jest tajemnica, że trawa i w sumie praktycznie każdy n------k przynajmniej początkowo podwyższa tętno nawet do np. 120 na kilka czy kilkanaście minut xd ale jak się tego przestraszyłeś to już nie wina samej trawy
  • Odpowiedz
@Lefty: proszę Cię, jakiego gówna? Łatwiej kupić zioło niż maczanki, co najwyżej martwilbym się o jakość, bo często chodowana na dziwnych nawozach, ale nigdy nie widziałem czegoś co nie byłoby lepszym lub gorszym THC. Co więcej im lepsze typu jakieś cali 25% THC tym gorzej na wiele osób działa
  • Odpowiedz
@serniczekwiedensky: ja absolutnie nie namawiam do palenia ani nie gloryfikuję trawy, jednak według mnie bardzo dużo zależy od nastawienia i aktualnego samopoczucia. Jeśli sobie coś wkręcasz, to po zapaleniu będziesz sobie to wmawiał o wiele mocniej.

Coś jak z alkoholem. Napijesz się na domówce ze znajomymi - jest fajnie, czilerka, utopia. Napijesz się na ostrym w-----e - tylko go spotęgujesz.
  • Odpowiedz
proszę Cię, jakiego gówna


@CorniShon007: mówiąc g---o mam na myśli temat, który nie wygląda dobrze, nie pachnie, nie lepi się, nie smakuje, a efektem jest fizyczne zmęczenie i praktycznie trzeźwy umysł xd ale z tym, że dużo ludzi nie lubi mocniejszych tematów to prawda i to też może być przyczyną czemu później ktoś po 1 razie wpada w panikę jak tam ktoś wyżej
  • Odpowiedz
  • 0
@CorniShon007: nie no co Ty xd nie wiem czy znasz to uczucie jak np. masz spoko temat i palisz np. kilka jointów w ciągu nocy to nad ranem czujesz się tylko fizycznie klapnięty, a w głowie już praktycznie przeszło tylko coś tam gdzieś delikatnie zaszumi z tyłu? to właśnie są tematy, które na samym początku dają taki efekt i to jest dla mnie g---o
  • Odpowiedz